Studijos - Karjera

KTU Alumnų asociacijos prezidentu išrinktas Darius Vaičiulis

Rugsėjo 9 dieną vykusiame visuotiniame KTU Alumnų asociacijos narių susirinkime dvejų metų kadencijai prezidentu išrinktas UAB „Spaineta“ direktorius, Universiteto alumnas Darius Vaičiulis.

Visuotinio KTU Alumnų asociacijos narių susirinkimo metu buvo renkamas Asociacijos prezidentas, Valdybos ir Kontrolės komiteto nariai bei tvirtinami Asociacijos veiklos dokumentai.

Į Asociacijos prezidento poziciją šiais metais kandidatavo vienintelis kandidatas, tad vieningai nuspręsta, jog prezidento pareigas artimiausiems dvejiems metams perėmė „Spaineta“ direktorius. Darius Vaičiulis pastaruosius dvejus metus ėjo Asociacijos Valdybos pirmininko pareigas.

Kaip pats teigia, jau yra nusiteikęs kibti į darbus ir vykdyti tai, ko iš jo tikisi Asociacijos nariai. „Be abejo, turiu ir naujų idėjų, tam tikrą ateities viziją, tačiau svarbu nepamiršti ir nenutraukti to, kas jau įgyvendinta“, – dalinasi jis.

D. Vaičiulis savo kadencijos laikotarpiu tikisi dar labiau sustiprinti esamą KTU alumnų ryšį ir plėsti bendruomenę, kurti naujas bei puoselėti senas alumnų tradicijas. Jis teigia, kad yra nemažai projektų ir įvairiausių veiklų, kurias ruošiasi užbaigti: „Alumnų asociacijai svarbu ne tik tai, kas nauja; mūsų misija vystyti ir plėsti šią bendruomenę bei jos tinklą.“

Pasak D. Vaičiulio, santykiai su kadenciją baigusiu A. Laurinaičiu ir kitais prezidentais – puikūs. Jis atvirauja, kad Asociacijos senbuvių – tiek buvusių prezidentų, tiek narių – nuomonė ir įžvalgos yra svarbios priimamiems sprendimams.

KTU Alumnų asociacija – savanoriška, ne pelno siekianti organizacija, siekianti burti ir vienyti visas KTU absolventų kartas, kurti bei stiprinti alumnų ir Universiteto bendravimo bei bendradarbiavimo tradicijas. Šiuo metu Asociacijos veikloje veikia 1422 KTU alumnai.

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą