Finansai

Kredito kortelė: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šią finansinę paslaugą

Kredito kortelė – patogi ir lanksti galimybė įsigyti tai, ko reikia, nepriklausomai nuo to, kokią pinigų sumą turite savo banko sąskaitoje ar piniginėje. Tiesiog stebuklinga kortelė! Jei tai ir tėra vienintelis argumentas, kurį galite pateikti, kalbėdami apie kreditinę kortelę, pats metas su šia finansine paslauga susipažinti išsamiau.  

Kredito kortelė – kas tai?

Tai – finansinė paslauga, kurios išskirtinumas – galimybė gauti ne visą sumą iš karto, tačiau turėti tam tikro dydžio paskolos rezervą (kredito limitą), kurį, prireikus, galima panaudoti, tačiau galima ir neliesti. Panaudota kredito dalis ir nuo jos skaičiuojamos palūkanos yra grąžinamos vadovaujantis kredito kortelės sutartyje nurodytu grafiku.

Kita, labai panaši paslauga yra kredito linija. Skirtumas tik tas, jog, užsisakę kredito kortelės paslaugą, būtent ir gaunate tą, vadinamąją, stebuklingą kortelę. Vadinasi, priešingai nei kreditas internetu, pervedamas į banko sąskaitą, kredito kortelė gali būti panaudojama ir pirkiniams ar paslaugų įsigijimui ne tik internetu, bet ir fizinėse prekybos vietose, kuriose yra atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis galimybė.  

Kokiais privalumais pasižymi „Nordecum“ kredito kortelė?

Galimybė patogiai įsigyti tai, ko reikia, nepaisant realių finansinių galimybių – pagrindinis privalumas bendras visoms kredito kortelėms. Žinoma, kiekviena kredito bendrovė, siūlydama šią paslaugą savo klientams, vilioja ir skirtingomis galimybėmis. Plačiau apžvelgsime, kokiais privalumais išsiskiria „Nordecum“ kredito kortelė.

  • Priešingai nei vartojimo kreditas, kai palūkanos mokamos nuo visos paskolos sumos, kredito kortelė – tai galimybė mokėti palūkanas tik nuo panaudotos kredito dalies. Vadinasi, jei Jūsų kredito limitas yra 2 000 Eur, o per mėnesį panaudojote tik 200 Eur nuo pastarosios sumos ir bus skaičiuojamos palūkanos.
  • „Nordecum“ kredito kortelės išduodamos su palūkanomis, prasidedančiomis vos nuo 1,5 proc. (tikslus palūkanų dydis priklauso nuo konkretaus kliento mokumo galimybių įvertinimo). Nėra taikomi sutarties sudarymo, kortelės užsakymo, mėnesinis ar abonentinis mokesčiai, tad finansinio saugumo galimybę šiandien galima gauti tikrai patraukliomis sąlygomis!
  • „Nordecum“ kredito kortelė, kaip ir visos modernios mokėjimo kortelės, turi integruotą bekontakčio atsiskaitymo funkciją, paversiančią Jūsų kasdienybę dar patogesne.
  • „Nordecum“ kredito kortelės turėtojams suteikiama „Cashback“ nauda. Kiekvieną kartą į kortelę grįžta 2 proc. nuo išleistos sumos pirkiniams.

Kada kredito kortelė yra tikslingas sprendimas?

Jei mikrokreditai, išduodami internetu, gali padėti išspręsti netikėtai ištikusias finansines problemas, tai kredito kortelė – sprendimas galvojantiems apie ateitį, pavyzdžiui, žinantiems apie laukiančias išlaidas, kurių padengti turimų pajamų nepakaks. Kredito kortelė taip pat gali palengvinti kasdienybę bei tapti savotiška psichologine parama asmenims, kuriems nuolat pritrūksta tam tikros pinigų sumos iki atlyginimo ar kitos reguliariai gaunamos išmokos.

Kaip galima užsisakyti „Nordecum“ kreditinę kortelę?

Kaip ir greitieji kreditai, taip ir kredito kortelės išduodamos greitai ir paprastai, taupant klientams brangų laiką.

  • Jums tereikia užsiregistruoti (jei dar to nepadarėte) paskolos.lt interneto svetainėje ir patvirtinti savo tapatybę.
  • Užpildžius paprastą paraiškos formą, pateiktą paskolos.lt interneto svetainėje, asmeninio pasiūlymo su geriausiomis sąlygomis sulauksite vos per kelias minutes (žinoma, kreditų bendrovės nurodytu darbo laiku).
  • Jei kredito kortelės sąlygos tenkina, pasirašius sutartį, „Nordecum“ kortelė bus Jums nemokamai atsiųsta paštu. 

Viskas – jau galite mėgautis savo pirkiniais su „Nordecum“!

Jei dar tik svarstote apie kredito kortelės įsigijimo galimybę, galite pasinaudoti kreditoriaus svetainėje pateikta skaičiuokle ir sužinoti, kaip keistųsi preliminari mėnesinė įmoka, priklausomai nuo kredito limito. 

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą