Namai

Kokios kvalifikacijos yra paklausios?

Šiai dienai yra didelis pasirinkimas mokslo srityje, norint įgyti kvalifikaciją, tačiau vienos yra labai paklausios, kitos nelabai.  Šios rūšies darbo vietos – paklausios, paprastai turi keletą privalumų, įskaitant konkurencingesnius atlyginimus, padidėjusias galimybes tobulėti ir kai kuriais atvejais dar didesnis darbo saugumas. Paanalizuokime keletą paklausių kvalifikacijų. Žemiau esantį sąrašą suskirstėme pagal darbo vietų augimo tempą. Kaip pastebėsite, daugelis darbo vietų patenka į grožio srities ir technologijų pramonę, kurios abi yra vienos sparčiausiai augančios pramonės šakos.

IT specialistai

Kompiuterių valdytojai prižiūri įmonės tinklą ir IT paslaugas, užtikrindami, kad vartotojai be pertraukų galėtų pasiekti reikiamą programinę įrangą ir įrankius. Kompiuterių valdytojai ne tik kuria trumpalaikius ir ilgalaikius sistemos planus, trikdžių šalinimo problemas ir valdant visus su tinklu susijusius biudžetus, bet ir apie naujas programas ar technologijas, jei jie gali būti naudingi įsigyti ir įgyvendinti.

Informacijos saugumo analitikas

Įmonių tinklų yra pažeidžiami išorinių kibernetinių išpuolių. Kadangi tiek daug įmonių kibernetinio saugumo rizika vis sudėtingesniems duomenų pažeidimams, informacijos saugumo analitikai greičiausiai išliks paklausa  specialybė artimiausioje ateityje. Šie analitikai dirba konsultavimo įmonėse ir organizacijose, saugančiose nuo kibernetinių grėsmių. Jie nustato kibernetinio saugumo riziką ir kuria bei įgyvendina planus, kaip jas sušvelninti.

Inžinieriai

Inžinieriai dirba inžinerinių paslaugų, vyriausybinių agentūrų ir statybos įmonių sektoriuje, kurdami projektus, kurie laikosi biudžeto gairių. Naujausi įstatymai, skirti finansuoti infrastruktūrą, reiškia naujus kelių, oro uostų, tunelių, užtvankų, tiltų ir vandens bei nuotekų sistemų projektus per ateinantį dešimtmetį. Inžinieriai bus tie, kurie suprojektuos šią gyvybiškai svarbią infrastruktūrą.

Grožio specialistai

Kuo toliau, tuo labiau moterys ieško kokybiškų grožio procedūrų. Tad grožio specialistų profesija yra itin patraukli ir paklausi. Kai kurie grožio specialistai atsidaro savo grožio salonus arba dirba savarankiškai. Daugiau informacijos rasite https://sgakademija.lt/stojantiesiems/.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą