Namai

„Hili Properties plc“ užbaigė 20 mln. Eur sandorį dėl prekybos centro Rygoje

„Hili Properties plc“, strateginėmis investicijomis į nekilnojamąjį turtą užsiimanti dukterinė „Hili Ventures“ įmonė, užbaigė sandorį dėl svarbų Rygos prekybos centrą kontroliuojančios bendrovės akcijų įsigijimo. Tai jau septintas „Hili Properties“ prekybos kompleksas Latvijos sostinėje, į kurį investuojama 20 mln. Eur.

21,580 kv. m dydžio teritorijoje stovintis 7,863 kv. m prekybos kompleksas Rygos Stirnu gatvėje įsikūręs viename tankiausiai apgyvendintų miesto rajonų, tad pirkėjų srautas čia nuolatinis ir intensyvus. Komercinė veikla pastate vykdoma jau 15 metų, o didžiausio nuomininko vardas atitekęs Švedijos kapitalo „Rimi“ tinklui, kuris čia atidaręs vieną didžiausių savo parduotuvių Rygoje. Lankytojų patogumui prekybos centre veikia ir rinkos lyderės „Dino Zoo“ augintinių reikmenų parduotuvė, Europos parduotuvių tinklas „Pepco“, siūlantis drabužius visai šeimai ir namų gaminius mažomis kainomis, taip pat visose Baltijos šalyse itin vertinamas kosmetikos prekių tinklas „Drogas“. Lankytojams skirta daugiau nei 250 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

George Kakouras, vykdantysis „Hili Properties“ direktorius, teigia: „Be galo džiaugiamės šiuo naujausiu pirkiniu Rygoje, ypač dėl to, kad jis nuo pat pirmos dienos atitinka esminius mūsų investavimo strategijos kriterijus: ilgalaikės nuomos, pripažinto didžiausio nuomininko ir stabilaus pajamų srauto. Sandoris svarbus ir atsižvelgiant į mūsų strategiją ieškoti mažos rizikos ir ilgalaikių investicijų galimybių.

Šis prekybos centras yra svarbi miesto urbanistinio įvaizdžio dalis, tad itin didžiuojamės perimdami jo valdymą. Su dideliu nekantrumu laukiame bendro darbo su nuomininkais ir stiprių ryšių su jais, lankytojais bei vietos bendruomene kūrimo. Regime itin didelį šio prekybos centro potencialą.“

Po naujausio sandorio „Hili Properties“ portfelio vertė išaugo iki 155 mln. Eur., o išnuomojamas plotas iš viso siekia beveik 100 tūkst. kv. m. „Hili Properties“ šeimai dabar priklauso 7 Rygos prekybos centrai su didelėmis bakalėjinių prekių parduotuvėmis; privati ligoninė Bukarešte, Rumunijoje; 12 NT objektų svarbiausiuose Estijos, Latvijos, Lietuvos, Maltos ir Rumunijos verslo rajonuose, kuriuose veikia restoranai; 3 verslo pastatai ir biurų erdvė Maltos Sliemos, Marsos bei Florianos miestuose; svarbi pramonės įmonė Lietuvoje. Tarp didžiausių nuomininkų – „Premier Restaurants“, „Rimi“, Norvegijos kapitalo spaudos leidinių ir kasdienio vartojimo prekių tinklas „Nervesen“, polimerų gamintojai „Rehau Group“.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą