Namai

Kokie darbai yra paklausiausi statybų sferoje?

Statybų sektorius diena iš dienos vis labiau plečiasi, masiškai didėja darbų apimtys. O tai reiškia, jog šioje srityje auga ir darbo jėgos paklausa. Statybinės įmonės susiduria su įvairių sričių specialistų trūkumu, nes jų radimas tampa gana rimta problema. Ją išspręsti padeda darbuotojų paieškos paslaugas teikiančios agentūros. Internetinė įmonė „Indigroup“ irgi padeda rasti statyboms reikalingus darbuotojus, atlieka nepriekaištingą jų atranką.

Kokių specialistų ypač trūksta statybų srityje?

Kadangi sėkmingam statybų verslo klestėjimui yra reikalingi ne tik paprasti statybininkai, bet ir įvairių inžinerinių ir finansinių specialybių atstovai, gerą darbą susirasti turi šansą statybų vadovai ir inžinieriai, automatikos darbų inžinieriai, BIM sistemų specialistai, finansinių sąmatų sudarinėtojai. Trūksta ir aukštą kvalifikaciją turinčių statybos darbininkų.

Be to, į statybų sritį įeina ir kelių tiesimas, tiltų statymas. Čia ypač trūksta kelių tiesimo ir klojimo technikos operatorių. Apskritai, paskutiniu laiku yra fiksuojamas didelis darbuotojų trūkumas susisiekimo infrastruktūros srityje. Statybinės įmonės nuolat ieško kvalifikuotų inžinierių, konstruktorių, projektų inžinierių, apdailos vadovų, statybos techninės priežiūros vadovų, darbų vykdytojų ir kt.

Kokie darbai yra siūlomi plataus profilio statybininkams?

Plataus profilio statybininkais yra laikomi tie asmenys, kurie sugeba atlikti pačius įvairiausius darbus. Jie ne tik mūrija ir iš blokų renčia namus, bet ir užsiima senų namų renovavimu, kapitaliniu remontu. Be to, jie gali būti samdomi ir tokiems pavieniams darbams, kaip sienų, grindų paviršiaus lyginimas, dažymas ar klijavimas tapetais.

Į statybos darbų sąrašą patenka ir stogų dengimas, santechninių mazgų įrengimas. Jei reikia, aukštos kvalifikacijos statybininkai gali prižiūrėti subrangovų darbininkų atliekamų darbų kokybę. O jų paieška užsiimantys specialistai kandidatų atrankos metu stengiasi atidžiai įvertinti jų fizinės ištvermės lygį, psichologines savybes, kurios yra būtinos dirbant komandoje ir kt.

Kuo pasižymi statybų sektoriaus personalo paieška užsiimantys specialistai?

Statybų sektoriaus personalo paieška užsiimantys specialistai yra sukaupę daug tam reikalingų žinių ir glaudžiai bendradarbiauja su kitų šalių Statybos ir Nekilnojamo turto rinkos atstovais, todėl garantuoja pačių geriausių šios srities specialistų suradimą ir pristatymą suinteresuotoms įmonėms.

Apsilankykite Indigroup internetinėje svetainėje

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą