Automobiliai,  Finansai

Kokį sprendimą pasirinkti žemės ūkio technikos laikymui?

Parduodamas angaras tai puiki išeitis žemės ūkio technikos laikymui. Sandėliavimas yra svarbi rinkodaros funkcija, apimanti prekių laikymą ir konservavimą nuo jų pagaminimo iki tol, kol jos prireikia vartoti. Žemės ūkio technikos laikymui reikalinga didelė erdvė, kadangi tokia technika užima labai daug vietos, tad geriausias pasirinkimas tokiu atveju yra dideli angarai.  Žiemą dauguma žemės ūkio technikos yra neveikiančios būsenos, paruoštos sandėliuoti ir prižiūrėti žiemai.

Ką reikia daryti, jeigu norime laikyti nenaudojamą žemės ūkio techniką angare? 

Nuplaukite ir išdžiovinkite ant ūkio technikos paviršiaus esančias smulkmenas. Žemės ūkio technika turi būti laikoma angare fiksuotoje vietoje. Galima rinktis statyti sausoje vietoje su ventiliacija iš šiaurės į pietus. Paminkštinkite žemės ūkio technikos važiuoklę taip, kad padangoje  nebūtų ilgalaikio fiksuoto slėgio taško, ir suslėgėkite padangą iki vardinio slėgio. Įpilkite tiek variklio alyvos, pavarų dėžės, hidraulinės alyvos ir variklio, kad visa mašina kelias minutes veiktų tuščiąja eiga, kad įvairios variklio tepimo vietos būtų suteptos, o pavarų dėžė ir hidraulinis siurblys būtų sutepti. Jei įmanoma, į aušinimo vandenį įpilkite antifrizo ir besąlygiškai išleiskite aušinimo vandenį.

Priekinės ir galinės padangos tvirtinamos trikampiu medžiu arba plytomis

Kombaino galvutė turi būti nuleista ir izoliuota nuo žemės medinėmis lentomis jos apačioje. Patikrinkite, ar nepažeisti alyvos sandarikliai ir vandens sandarikliai abiejuose sukamojo vairalazdės veleno galuose, ir pakeiskite juos, jei jie pažeisti. Išimkite akumuliatorių, visiškai įkraukite, suvyniokite į plastikinį maišelį ir laikykite saugioje patalpoje. Kuro bake laikykite nedidelį kiekį degalų ir neleiskite jam išdžiūti. Sandėliavimas žemės ūkio technikos leidžia mums ją apsaugoti nuo oro sąlygų pasikeitimo ir nuo kitokio jos apgadinimo.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą