Sveikata

Kodėl svarbu daryti fizinius pratimus atsiradus juosmens skausmas?

Jeigu jaučiamas juosmens skausmas nėra aštrus, tai pats paprasčiausias būdas jo atsikratyti ir nutraukti juosmens skausmo, bei stuburo ligų vystymąsi yra mankšta. Atlikdami specialią stuburo mankštą jūs sugebėsite atsikratyti juosmens skausmų. Ne be reikalo visų stuburo ligų gydimo pagrindas yra gydomoji stuburo mankšta ir gimnastika. Ši mankšta gali padėti pamiršti skausmus kuriuos sukėlė juosmens skausmai, ji malšina skausmą ir padeda grečiau pasveikti.
Specializuotos stuburo mankštos kompleksai nėra sudėtingi, mankštą galima atlikti namuose ir jai nereikalinga jokia speciali įranga. Bet atliekant mankštą svarbu yra kad jūs nebijotumėte to, kad atliekant pratimus gali būti jaučiamas nugaros skausmas, kai pradėsite jausti skausmą padarykite pertrauką, bet svarbiausia yra išlikti aktyviam, nes nuo nejudrumo stuburo raumenys gali prarasti savo tamprumą, tvirtumą ir jėgą tai gali privesti prie dar rimtesnių problemų kurias iššaukia nusilpęs stuburo raumenų korsetas.
Fiziniai pratimai kai yra jaučiami juosmens skausmai
Dauguma žmonių kurie yra susidūrę su juosmens skausmais žino, kad visada yra kokie nors judesiai kuriuos jiems atlikti yra lengviau. Vieniems lengviau daryti pratimus stovint, kiti patogiau jaučiasi sėdėdami, o treti gulėdami. Taigi jums teks išsirinkti kokie pratimai jums labiau priimtini, bet galutinį stuburo mankštos kompleksą jums turėtų skirti daktaras, nes savarankiškas pratimų pasirinkimas ne visada atneša naudos. Fizioterapeutai įprastai informuoja žmogų apie siūlomą programą.
Daugiau apie nugaros skausmus galite paskaityti svetainėje: http://sveikata1.lt/category/nugaros-problemos/ joje rasite daug informacijos apie nugaros skausmus.

Šaltinis: http://egp.lt/?p=85

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą