Studijos - Karjera

Klaipėdos valstybinės kolegijos studijų programai – užsienio investuotojų įvertinimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos Finansų studijų programai suteiktas „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas. Šį įvertinimą skyrė užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ kartu su Klaipėdos miesto ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“.

„Tai yra reikšmingas įrodymas, kad kolegijos Finansų studijų programą baigę specialistai  tenkina verslo įmonių lūkesčius ir turi itin aukštas perspektyvas darbo rinkoje. Taip pat parodo kolegijos ir verslo įmonių sėkmingo bendradarbiavimo rezultatą. Daugelis šį kokybės ženklą gavusių aukštųjų mokyklų programų sulaukia didesnio abiturientų susidomėjimo, nes studijos užsienio investuotojų pripažintoje  studijų programoje labai išplečia absolventų įsidarbinimo galimybes“, – tvirtino Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto dekanė Asta Pancerovienė.  

Užsienio investuotojai  įvertino Klaipėdos valstybinės kolegijos Finansų studijų programos atstovų gebėjimą efektyviai bendradarbiauti su verslu. Pagal vertinimo metu verslo atstovų išsakytus lūkesčius pakoreguotas studijų procesas.

 „Tikime, kad tik visų suinteresuotų šalių lygiavertis įsitraukimas į vidinį studijų kokybės užtikrinimą gali prisidėti prie studijų kokybės. Tikimės, kad ši iniciatyva paskatino kolegijos bendruomenės diskusijas apie efektyvesnius verslo įtraukimo būdus, o verslo atstovus nelikti abejingais ir aktyviau prisidėti prie darbo rinkai pasiruošusių specialistų parengimo“, – tvirtino „Investuok Lietuvoje“ Administravimo ir finansų departamento direktorė Jurgita Riepšienė.

Pranešimą paskelbė: Laura Janina Barakauskienė, Klaipėdos valstybinė kolegija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą