TV laidos

Klaipėdoje ekspromtu susikūrusi grupė pribloškė „X Faktoriaus“ komisiją

Vos vakar Klaipėdoje prasidėjusios TV3 populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ antrojo sezono atvirų durų dienos jau stebina kūrėjus naujų talentų gausa. Pirmajame projekto sezone džiuginę savo dainingumu uostamiesčio gyventojai nenusileidžia ir šiemet. Palikti komisiją be žado pavyko ekspromtu prieš pat atvirų durų dieną susikūrusiai trijų merginų grupei.

Keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje – vykstančios atrankos visur prasideda 12.00 val. Kai vakar uostamiestyje viešėjusi „X Faktoriaus“ kūrybinė grupė jau krovėsi lagaminus šiandienos išvykai į Šiaulius, staiga scenoje išniro merginų trejetas iš Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos.

„Aš ruošiausi į atvirų durų dieną, o sužinojusios mano draugės ir grupiokės – irgi užsimanė. Greit susirepetavom dainą ir atlėkėm pas jus“, – sakė šypsodamasi vos prieš pusvalandį iki savo pasirodymo susikūrusios grupės narė. „Aš studijuoju vokalą, o mano draugės – fleitininkės“, – „X Faktoriaus“ komandai klegėjo muzikalios 17–19 metų merginos, pasiruošusios šturmuoti didžiąją sceną.

Merginoms palikus perklausos salę, organizatorių galvose kirbėjo vienintelė mintis: „Tai – atradimas!“ Tuo tarpu merginos išeidamos negalėjo nuslėpti nei džiaugsmo, nei vilties ir lūkesčių tapti antrojo „X Faktoriaus“ sezono žvaigždėmis.

Uostamiestyje prižvejoję naujų muzikinių talentų, „X Faktoriaus“ kūrėjai pasuko į Šiaulius, kur nusidriekė eilės siekiančiųjų parodyti savo talentą. „Šis vaikinas neabejotinai turi „x faktorių“!“ – tokių šūksnių aplink buvo girdėti ne vienas. Kiek naujų talentų šiemet Lietuvoje atras populiariausias pasaulyje muzikinis šou „X Faktorius“? Jau rytoj, gegužės 30-ąją, „X Faktorius“ duris atveria Kaune, klube „Combo“, o 31-ąją į atvirų durų dieną, kuri vyks Vilniuje, „Forum Palace“, kviečia sostinės gyventojus.

„X Faktorius“ – jau greitai tiesiogiai tik per TV3!

Prekės pigiau:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Parašykite komentarą