Namai

„KAN-therm“ vardas reiškia naujas šildymo, vėsinimo ir geriamojo vandens sistemų galimybes

„KAN-therm“ Lietuvai atvėrė kompanijos sandėlius su didžiausiu Europoje šildymo, vėsinimo ir geriamojo vandens sistemų asortimentu.„KAN-therm“ komanda. 

Nuo nepatyrusių vartotojų iki profesionalų

„KAN-therm“ gaminiai ir sistemos yra skirti ne tik specializuotoms šių įrenginių ir sistemų įmonėms, statybininkams, bet ir individualiems vartotojams, nes „KAN-therm“ gamina šildymo, vėsinimo ir geriamojo vandens sistemas bei gaminius įvairios paskirties pastatams, kaip gamyklos, fabrikai, verslo centrai, daugiabučiai ar vienbučiai namai, netgi atskiri butai.

„Kadangi mūsų kompanijos asortimentas itin platus, „KAN-therm“ Vilniaus filiale yra suburta specialistų komanda, kuri ne tik supažindina su gaminių ir sistemų galimybėmis, bet ir padeda išsirinkti efektyviausią, optimaliausią sprendimą konkrečiam projektui“, – pasakoja Modestas Želvys, „KAN-therm“ vadovas Baltijos šalims, akcentuodamas, kad filialo specialistų tikslas – užtikrinti vartotojams nepriekaištingai veikiančią instaliaciją, saugumą, komfortą, vandenį bei namų šilumą ir vėsą.

„KAN-therm“ teikia konsultavimo paslaugas, kaip efektyviausiai sukomplektuoti ir įgyvendinti buitinio vandens šildymo, technologinės šilumos, saulės energijos, vėsinimo ir šildymo konstrukcijomis (lubomis, sienomis, grindimis) reikalingus sprendimus. Produktus galima rasti specializuotuose Lietuvos prekybos centruose, įmonėse.

Kokių verčių klientams kuria gausus asortimentas ir daugiasistemiškumas

Didžiausias „KAN-therm“ gaminių ir sistemų pranašumas, kuriuo kompanija išsiskiria rinkoje, yra ne tik didžiausias Europoje gaminių asortimentas, bet ir daugiasistemiškumas, galimybė sistemas derinti tarpusavyje.

„Kompleksinė įvairios paskirties įrangos sistema vandentiekio, šildymo bei technologiniams ir gesinimo vamzdynams įrengti susideda iš pažangiausių sprendimų, kurie gali būti derinami tarpusavyje, gali vienas kitą papildyti, – priklausomai nuo projekto sprendinių, taip pat ir itin individualių, išskirtinių poreikių“, – pasakoja Modestas Želvys, pristatydamas daugiasistemiškumą, kuris suteikia daugiau projektavimo galimybių, mažina paieškų ir sprendimų priėmimo laiką.

Profesionalių konsultantų komanda leidžia optimaliai greitai susivokti gausiame kompanijos asortimente, padeda surasti tinkamiausius gaminius, kurie lemia, kad visi projektai būtų įgyvendinti efektyviai.

„KAN-therm“ vadovas Baltijos šalims Modestas Želvys akcentuoja, kad labai svarbu yra gausus kompanijos sandėlis. Platus asortimentas leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus ir tuomet, kai reikia laviruoti tarp kainos ir kokybės, ir tuomet, kai reikia taikytis prie projektavimo sprendinių ar įvairaus sudėtingumo situacijų.

Sėkmę lėmė geras planas ir poreikių analizė

„KAN Group“ filialas „KAN-therm“ Lietuvoje, Vilniuje, atsirado neatsitiktinai.

„Naujo „KAN-therm“ filialo Lietuvoje atidarymas yra išsamios rinkos poreikių analizės ir nuolat augančio kompanijos gaminių populiarumo rezultatas, – sako „KAN-therm“ vadovas Baltijos šalims Modestas Želvys. – Mes puikiai žinome savo klientų poreikius ir lūkesčius. Padėdami įgyvendinti individualius projektus, gaminius ir sprendinius parenkame pagal projekto reikalavimus: kad ir kokios sudėtingos ir skirtingos būtų „KAN-therm“ sistemos, ieškome variantų, kad jos veiktų nepriekaištingai. Ir šiuo atveju mūsų išskirtinumas, pranašumas – arba tiesiog sistemų suderinamumas, jų daugiasistemiškumas – tampa esminiu raktu.“

„KAN Group“ šeimą sudaro daugiau nei 1 tūkst. žmonių, o sistemos platinamos beveik 70-yje pasaulio šalių, tarp kurių – Europos, Azijos ir Afrikos valstybės. Populiarumą lėmė gebėjimas įžvelgti, ko rinkai reikia, ir gebėjimas pasiūlyti patikimus sprendimus.

Viskas prasidėjo nuo analizės, ko reikia montuotojams: jie ieškojo patikimų, universalių, lengvai įdiegiamų sprendimų, leidžiančių sutaupyti laiko ir pakelti darbų kokybę iki tuo metu neįsivaizduojamai aukšto lygio. Įspūdingas „KAN Group“ gaminių ir sistemų paplitimas pasaulyje rodo, kad tai buvo teisinga strategija.

„KAN-therm“ filialą rasite verslo centre „Kamanė“, Ukmergės g. 369A, VILNIUS 

www.kan-therm.com

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą