Įvairenybės

Kaip valdyti užsakymus gautus iš tiekėjų?

Užsakymai iš tiekėjų ir jų valdymas yra svarbi tiekimo grandinės dalis, nuo kurios kontrolės priklauso įmonės logistikos efektyvumas ir sklandaus sandėlio darbo užtikrinimas. Tam, kad visi užsakymai gauti iš tiekėjų būtų užtikrintai įvykdyti laiku reikalinga informacija apie turimas atsargas, jų savikainą, kainą, likučius. Sandėlio valdymo sistemos padeda atlikti detalią reikiamos informacijos paiešką. Užtenka tik įvesti prekės pavadinimo fragmentą ir jūs galite surasti atitinkamas žaliavų ar prekių korteles, kurioje nurodoma visa su ta preke susijusi informacija bei galima pamatyti jos vietą bei kiekį esantį sandėlyje. Visus surastus rezultatus galima lengvai eksportuoti ir susikurti dokumentus norimu formatu ir taip galite automatiškai suformuoti sandėlio atsargų ataskaitas ar suformuoti užsakymus iš tiekėjų bei nurašymo aktus.

Gavus užsakymus iš tiekėjų sandėlio valdymo vidinių operacijų pagalba galite pervežti, sukomplektuoti ar iškomplektuoti, nurašyti ar keisti atsargų vertę ir kiekius. Tokios vidinės operacijos padeda pilnai valdyti atsargų likučius sandėlyje. Taip pat jomis besinaudojant, lengvai paruošite inventorizacijos aprašus, kur sistema automatiškai surinks visus, dokumentais pagrįstus likučius. Tada suvedus faktinius likučius yra formuojamas neatitikimų sąrašas. O radus neatitikimų, turimų produktų likučiai yra perrūšiuojami arba nurašomi. Sandėlio valdymo sistemoje galima sukurti ir savo sandėlių struktūrą, galima aprašyti transportavimo sąlygas ir turto grupes, prijungiant ir apskaitos konfigūravimą.

Naudojantis gauta informacija jūs turėsite galimybę optimizuoti apyvartines lėšas ir užtikrinti užsakymų įvykdymą laiku. Sandėlio valdymo sistema padeda lengviau nustatyti sandėlių tipą ir vesti sandėlio apskaitos programą bei valdyti atsargas. Šios sistemos pagalba galima nepanaudotą kiekį grąžinti iš gamybos į sandėlį. Tai padeda lengviau ir efektyviau valdyti užsakymus gautus iš tiekėjų ir didinti jų vykdymo efektyvumą.

 

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • gerdunka222

    Iš mano patirties gamyboje kalbant, visa apskaita lengviau tvarkosi kai yra kuo mažiau ant stalo popierinių variantų. Tada mažiau pasimeti, neapsidėlioji pilno stalo.. Kuo daugiau sąskaitų gaunu skaitmeniniu būdu, tuo sklandžiau viskas vyksta.

Parašykite komentarą