Mada

Kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus

Moteris, įvaldžiusias apsirengimo gudrybes, galima drasiai vadinti chameleonėmis. Jos taip gerai žino kaip susilieti su aplinka, jog jos trūkumai nebūtų pastebėti, o privalumai būtų dar labiau paryškinti. Deja, kai kurioms šie gebėjimai įgimti, kitoms tenka mokytis. Juk figūros tipai skirtingi, tad tai kas tinka draugei, negali tikti tau. Todėl pateikiame įliustruotą gidą, kokį efektą duoda kokie aprangos akcentai. Tai itin pravarti informacija kuomet perkami drabuziai internetu.

patarimai

  1. Tamsi viršutinė dalis ir ryški, marga apatinė dalis padidina ir išryškina klubus.
  2. Pereinanti spalva ir link pečių šviesėjanti viršutinė sukneles dalis vizualiai padidina pečius. Plataus kirpimo apykaklė taip pat prisideda prie pečių platėjimo, o tuo tarpu dekoras ant pečių dar labiau atkreipia dėmesį į pečių liniją.
  3. Kontrastingos spalvos ir margumas nėra geras variantas, nes tokia suknelė merginai prideda bent 10 kg.
  4. Širdelės formos iškirptė ir dar su dekoru atkreipia dėmesį į krūtinę.
  5. Ryškesnė viršutinė dalis ir vienspalvis tamsus sijonas didina krūtinę ir siaurina klubus.
  6. Drabužių linijos eina žemyn nuo kaklo iki juosmens, dėl to pečių linija atrodys siauresnė. O ryškios švarko sagos tampa pagrindiniu akcentu ir nukreipia dėmesį nuo pečių.
  7. Juoda suknelė su balta, kiek neįprasta apykakle atkreipia dėmesį būtent į kaklą ir veidą. Tuo tarpu juoda suknelė paslėpia figūrus trūkumus.
  8. Gili V iškirptė, kuri prasideda prie pat kaklo vizualiai paslėpia ir mažina krūtinę. O suknelės papuošimai apačioje nukreipia dėmesį į kojas.

Tai tik dalis iš milijonų gudrybių, kaip pasitelkti drabužius norint suteikti savo figūros tipui kiek daugiau elegancijos ir rasti sprendimą kaip atrodyti gražiau ir liekniau.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą