Gyvenimas,  Mada

Kaip dažyti plaukus namuose

Jei šiuo metu negalite apsilankyti mėgstamame salone, bet norite atnaujinti spalvą ar išbandyti naują drąsų įvaizdį namuose, pataikėte į tinkamą vietą!

 Mes parengėme klaidų nekeliančiu patarimus, kaip nusidažyti plaukus namuose: nuo pasiruošimo iki plaukų dažymui  patarimų, kaip pasiekti, kad spalva atrodytų kuo geriau!  Nesvarbu, ar plaukus dažote jau daugelį metų, ar tai jūsų pirmas pasidaryk pats plaukų dažymo darbas, skaitykite toliau ir sužinokite viską, ką turite žinoti, kad namuose pasiektumėte tobulą plaukų spalvą…

Kaip išsirinkti plaukų spalvą: Kaip išsirinkti tinkamą atspalvį?

Pirmasis žingsnis renkantis tobulą spalvą – nustatyti savo dabartinį atspalvį. Kadangi namų sąlygomis galima rinktis iš daugybės plaukų dažų spalvų, tai gali atrodyti kaip nesibaigianti užduotis! Kad būtų lengviau išsirinkti tobulą spalvą, kiekvienam  kolekcijos atspalviui priskirtas spalvos lygio numeris. 2 lygis reiškia tamsiausią juodą spalvą, o 10 lygis – šviesiausią blondinės atspalvį, todėl tikrai rasite savo plaukų dažų putų atspalvį!

Rinkdamiesi spalvą, rekomenduojame neviršyti dviejų atspalvių lygių nuo dabartinės spalvos, kad rezultatas būtų natūralus. Per šviesūs arba per tamsūs jūsų veido spalvai atspalviai gali išplauti jūsų veidą, todėl visada geriausia rinktis natūralią spalvą!

Kaip dažnai turėtumėte dažyti plaukus?

Trumpas atsakymas – tai visiškai priklauso nuo jūsų plaukų! Tačiau rekomenduojame plaukus dažyti kas 4-6 savaites, kad spalva ilgiau išliktų gaivi! Per dažydami plaukus per dažnai, galite pakenkti plaukams, todėl jie gali lūžinėti, skilinėti ir net lūžinėti. Jei persistengėte su plaukų dažais, puiki išeitis – naudoti gilų kondicionierių. Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie gilų kondicionavimą namuose, kuriame rasite patarimų, kaip suteikti plaukams šiek tiek priežiūros.

Ką daryti prieš dažant plaukus

Pasiruošimas yra svarbiausia, kai norima pasiekti profesionaliai atrodančią spalvą.

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rekomenduojame plaukus plauti likus 24 valandoms iki dažymo, bet ne anksčiau, ir užtikrinti, kad plaukai būtų visiškai švarūs nuo bet kokių stilizavimo priemonių ar sauso šampūno, nes bet koks ant plaukų susikaupęs produktas trukdys tinkamai įsiskverbti dažams. Peržiūrėkite mūsų skirtingus šampūnus ir kondicionierius, kad rastumėte tinkamiausią savo plaukų tipui prieš dažymą! 

Kaip dažyti plaukus: žingsnis po žingsnio vadovas

1 veiksmas: Pasirūpinkite pakankamu plaukų ilgiui dažų kiekiu

Nenorite, kad įpusėjus dažyti plaukus pritrūktų dažų! Taigi, jei turite itin ilgus ar storus plaukus, pagalvokite iš anksto ir nusipirkite daugiau nei vieną dėžutę mūsų putų plaukų dažų.

2 veiksmas: Suskirstykite plaukus dalimis

Kad dažai būtų tolygiai užtepti, geriausia padalyti plaukus į sekcijas. Pirmiausia pradėkite tepti dažus ant apatinių sekcijų ir judėkite link šaknų.

3 veiksmas: tepkite dažus, kaip nurodyta dėžutėje.

Perskaitykite ir dar kartą perskaitykite instrukcijas. Kiekvieni dažai gali būti skirtingi, todėl būtinai perskaitykite ir laikykitės instrukcijų, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Mūsų „Precision Foam Colour“ puikiai tinka, jei esate pradedantysis „pasidaryk pats“ meistras, nes dėl savo nelašėjančios formulės lengvai tepate ir nepriekaištingai padengia – net 100 % padengia pilką spalvą!

Mūsų patarimas: naudokite kuo daugiau putų – kuo daugiau įmasažuosite, tuo daugiau putų susidarys ir tuo geriau padengsite.

4 veiksmas: leiskite spalvai išsiskleisti nuleistais plaukais

Nepasiduokite pagundai susirišti sruogas ir palikite plaukus palaidus, kai tik užtepsite dažus, kad užtikrintumėte tolygų padengimą. 

5 veiksmas: Naudokite kondicionierių plaukams sutvirtinti

Kondicionierius po dažymo suteiks ne tik itin blizgančią šukuoseną. Dažytiems plaukams skirtas kondicionierius taip pat užfiksuos spalvą, kad ji neišbluktų, ir padės išlaikyti sodrią ir gyvybingą išvaizdą.

baltų putų plaukų priemonės vaizdas moters rankoje, kai ji kita ranka ima priemonę

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus

Padarę tobulą spalvą, dabar pats metas pasirūpinti, kad plaukai atrodytų kuo geriau iki kito dažymo! Peržiūrėkite toliau pateikiamas produktų rekomendacijas ir raskite savo spalvai tinkamą plaukų priežiūros po dažymo sistemą.

Ar perėjote į tamsiąją pusę? Norėdami išsaugoti brunetės spalvą po to, kai nudažėte plaukus namų sąlygomis, naudokite mūsų „Brilliant Brunette“ spalvą apsaugantį drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių. Šis duetas puikiai tinka sausoms brunetės sruogoms papildyti ir bet kokio atspalvio brunetės plaukų spalvai palaikyti.

Pasirinkote drąsų raudoną atspalvį? Raudoni plaukai yra linkę blukti, todėl palaikykite gyvybingą plaukų spalvą su mūsų spalvą stiprinančiu šampūnu ir kondicionieriumi. Šioje formulėje yra granatų ekstrakto ir vitamino E, kad raudonos spalvos plaukeliai būtų švelnūs ir minkšti po kiekvieno plovimo.

Norite gauti daugiau patarimų, kaip išlaikyti geriausią spalvotų plaukų išvaizdą? Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip pasiekti, kad plaukų spalva išliktų ilgiau.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą