Mada

Ką kiekvienai derėtų turėti spintoje

Pasiruošusios grįžti prie pagrindų? Mados tendencijos atsiranda ir vėl praeina, bet kai kurie drabužiai ir avalynė išlieka visada. Šis straipsnis apie pagrindus, iš kurių galite susikurti skirtingus aprangos variantus, be ilgų svarstymų, ką rengtis? Tai spintos būtiniausieji.

1. Balti marškinėliai

Susikurkite kasdienę aprangą pradėdamos nuo universalių baltų marškinėlių, tinkamų dėvėti kasdienai. Pagal metų laiką prie jų galima derinti šortus ar džinsus, vilkėti po megztiniu.

2. Juoda maža suknelė

Angliškai žinoma kaip little black dress – amžina klasika. Kasdieniam dėvėjimui tiktų uždaru kaklu, vidutinio ilgio suknelė. Išsirinkite sau tinkamą pagal sudėjimą.

3. Tamsūs džinsai

Džinsai, kurie niekada neišeina iš mados? Tamsios medžiagos. Puikiai tinka ir pasipuošimui ir kasdieniai aprangai. Siauri tamsūs džinsai vizualiai ilgina kojas ir yra tinkami bet kuriam sudėjimui, bet kuriuo metų laiku.

4. Aukštakulniai

Klasikinė juodų aukštakulnių pora tiks prie bet kurios aprangos. Tai puikus avalynės pasirinkimas, kurį galima avėti ir darbe, ir pasimatyme, ir kokteilių bare.

5. Pėdkelnės

Vienos svarbiausių kiekvienos moters spintos sudėtyje. Vienų gali prireikti darbe, kitų – vaikštinėjant rudenį po miestą. Dabar galima rasti ne tik skirtingų spalvų ir raštų, bet ir storio bei tvirtumo, pėdkelnių. Verta turėti keletą vienetų, o įsigyti pėdkelnes internetu – patogiausia.

6. Marškiniai

Pasiskolinti iš vaikinų, bet geresnių raštų ir spalvų – moteriški marškiniai balansuoja tarp kasdienės ir dalykiškos išvaizdos. Priklausomai nuo aplinkos, derinkite su džinsais arba pieštuko formos sijonu.

7. Sijonas iki kelių

Sijonas iki kelių yra universalus aprangos elementas, tinkamas kasdienai, darbui, ir net oficialiai aplinkai.

8. Paprasti žemakulniai

Paprasti žemakulniai bateliai yra tinkami viskam: nuo įmonės vadovų susirinkimo iki apsipirkimo parduotuvėje.

9. Vyniojama suknelė

Turbūt universaliausio dizaino suknelė, kuria vilkėdamos visos atrodo puikiai. Derinkite su aukštakulniais, kai reikia pasipuošti, arba stilingais sportbatukais, kai puoštis nebūtina.

10. Džinsinis švarkelis

Džinsinis švarkelis visada išlieka madingas, ir gali būti dėvimas ne vieną sezoną. Klasikinis blukinto džinso medžiagos švarkelis – universalus variantas. Išsirinkite tokį, po kuriuo galėtumėte vilkėti ir megztinį žiemą, ir lengvą suknelę vasarą.

11. Aulinukai

Aulinukai – tai batai, tinkami visiems sezonams. Be to, juos daug lengviau autis, ar susipakuoti į lagaminą, nei ilgaaulius. Atvirom nosim aulinukai tiks vasarai, o uždari – šaltajam sezonui.

12. Juodos kelnės

Nesvarbu, ar tai siauros kelnės, ar kelnės aukštu liemeniu – juodos kelnės yra dar vienas pagrindinis drabužis jūsų spintoje.

13. Megztinis

Megztinis idealiai tiks ir atsipalaidavusio stiliaus derinyje su plačiais džinsais savaitgaliui, ir kartu su moterišku klostuotu sijonu vakarui mieste. Jei radote jums patinkantį megztinį, įsigykite jį kelių skirtingų spalvų.

carvertical VIN patikra

.

Parašykite komentarą