Mada

Belaukiant vasaros: praktiški stiliaus patarimai vasariškam įvaizdžiui

Jūsų laukia nuostabi vasara, tad pats metas pasinerti į naujo vasariško įvaizdžio kūrimą ir pasisemti originalių idėjų, kurios pagyvintų jūsų stilių ir suteiktų jam dar daugiau žavesio! Nesvarbu, ar norite pakeisti savo turimą krepšį į spalvingą naują rankinę, ar pergalvojate aksesuarus, kai už lango reikšmingai pakyla oro temperatūra, kiekvienai iš mūsų labai praverstų keletas praktiškų vasariškos mados patarimų.

Pasirinkite natūralų pluoštą

Vasara yra būtent tas metų laikas, kai mums reikia pasitelkti kuo veiksmingesnes priemones, padedančias lengviau įveikti didelį karštį. Todėl, kai yra kalbama apie audinius, visuomet rekomenduojama rinktis lengvesnius, pavyzdžiui, medvilnę, dirbtinį pluoštą ir liną. Tokie audiniai padės jūsų kūnui kvėpuoti ir apsaugos nuo perkaitimo.

Pasilepinkite vasariškais atspalviais

Formuodamos savo vasarišką įvaizdį, nepamirškite apie galimybę pasirinkti drabužius, pasižyminčius vasariškomis spalvomis, pvz., mėlyna, geltona ar koralų spalva. Tokiu būdu jūsų stilius bus labai gaivus ir tobulai vasariškas. Tokius ryškius drabužių atspalvius galite derinti su neutraliomis spalvomis, kurias jau gerai pažįstate ir mėgstate.

Pasinerkite į raštų įvairovę

Vasaros metu neabejotinai apsilankysite ne viename renginyje ir sudalyvausite ne vienoje šventėje, todėl leiskite sau išbandyti ką nors naujo ir į šventę, renginį ar vakarėlį keliaukite vilkėdamos drabužius su gėlių ar geometriniais raštais. Galite būti tikros, kad nepaliksite abejingų!

Rinkitės laisvus ir plazdančius drabužius

Ruošiantis karštoms vasaros dienoms, vertėtų išbandyti madingą raukiniais puoštą viršutinę dalį, kuri būtų laisvesnė ir plazdanti. Tokį drabužį galėtumėte dėvėti net ir į darbą, derinant jį su jūsų širdžiai mielu švarkeliu.

Nepabijokite apnuoginti savo pečių

Atidengti šiek tiek daugiau savo odos tikrai nėra prastas sprendimas – juk tai nereiškia, jog turite parodyti viską! Suknelės su petnešėlėmis – tai puikus būdas išlikti stilingai neatidengiant per daug odos. Suderinkite ją su patogiais sandalais ant kulno ir būsite pasiruošusi bet kokiems jūsų laukiantiems vasaros iššūkiams.

Rinkitės baltus džinsus

Kai už lango ima kaitriai spiginti vasariška saulė, niekas negali prilygti gaiviai atrodantiems ir patogiems baltiems džinsams. Todėl jei jūsų drabužių spintoje dar nėra bent vienos baltų džinsų poros, pats metas šią klaidą ištaisyti.

Išsirinkite puikiai tinkančią šortų porą

Šortai yra puikus pasirinkimas vasariškam įvaizdžiui, todėl išsirinkite bent vieną porą, kuri jums iš tikrųjų tinka, patinka ir tinkamai priglunda. Todėl nepaisant to, į kokius šortus dairysitės, visuomet juos pasimatuokite, kad įsitikintumėte, jog jų ilgis ir kirpimas jums puikiai tinka.

Nepamirškite baltų sportbačių

Svarstote, kokią avalynę šiai vasarai galėtumėte pasirinkti? Tuomet nepamirškite gražių baltų sportbačių! Juos galite derinti prie visko – nuo džinsų iki vasarinių suknelių. Tai labai madinga, patogi ir universali avalynė.

Avėkite vasarinius sandalus

Vasara – puikus metas surasti naują sandalų porą! Įsispiriami sandalai puikiai tinka dėl savo patogumo ir lengvumo. Be to, nesibaiminkite rinktis drąsesnes spalvas, kurios jūsų stiliui suteiktų daug daugiau išskirtinumo ir žavesio.

Metas įveikti artėjančius vasaros karščius pasipuošus naujais vasariškais drabužiais, atitinkančiais tiek jūsų išskirtinį skonį, tiek ir naujas vasaros mados tendencijas. Tačiau nepamirškite, kad visų svarbiausia, jog pasirinktumėte stiliaus detales, kurios iš tikrųjų papildomo jūsų asmenybę, atitinka jūsų charakterį ir gyvenimo būdą bei leidžia kasdien jaustis savimi.

Manote, kad jums praverstų ir dar daugiau naudingų stiliaus patarimų? Tuomet siūlome susipažinti su keliomis kiekvienai moteriai būtinomis vasariškomis įvaizdžio detalėmis – https://sidonas.lt/blog/p-kiekvienai-moteriai-butinos-vasarisko-ivaizdzio-detales!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą