Mada

Vyriški džinsai: kaip juos išsirinkti ir prižiūrėti?

Džinsai šiandien yra tas aprangos drabužis, kuris, ko gero, yra kiekvieno vyro spintoje. Vyriški džinsai šiandien yra neatskiriama aprangos ir stiliaus dalis, lengvai pritaikoma ne tik prie laisvalaikio, bet ir prie oficialaus apsirengimo. Todėl tai yra pirkinys, kuris kiekvienais metais didina savo pardavimus. Vis dažniau vyrai džinsus perka ir internetu. Tačiau ne visi žino, kaip tinkamai išsirinkti kelnes perkant jų nepasimatavus.

Tinkamas pasirinkimas

Taip pat pasidomėkite ir džinsų aprašymu. Džinsai vyrams dažniausiai siuvami iš kiek standesnio audinio. Jų spalvų pasirinkimas šiandien jau retai nusileidžia moteriškų kelnių skyriui. Tačiau rinktis reikėtų ne tik pagal išvaizdą.

Norint tinkamai išsirinkti džinsus, reikės šiek tiek pasidomėti savo kūno linijomis ir siūlomais gamintojų pasirinkimais. Pirmiausia, reikėtų sužinoti, kokio tipo vyriški džinsai Jums geriausiai tiktų. Ne visi vyrai žino, kuo skiriasi ir džinsų tipai. Štai pavyzdžiui, vieni populiariausių, Skinny džinsai išsiskiria tuo, jog yra itin aptempti ir apačioje siaurėja. Tai modelis, kuris dažnai gali būti ir trumpesni, pavyzdžiui, aukščiau vadinamųjų kojos „kauliukų“. Dažniausiai jie puikiai tinka įvairių tipų žmonėms. Mėgstantiems nešioti tiesius džinsus, reikėtų rinktis Regular tipo džinsai. O stambesnio sudėjimo pirkėjams tiks Relax tipo kelnės vyrams.

Pirkdami internetu pasidomėkite ne tik džinsų tipais, bet ir jų dydžių sistema. Priklausomai nuo to, kokioje šalyje džinsai pagaminti, gali skirtis ir gamintojo naudojamą dydžių sistemą. Pardavėjai dažniausiai siūlo susipažinti su dydžių lentele, pagal kurią galite sužinoti, koks dydis Jums labiausiai tiktų. Būtinai skirkite šiek tiek laiko šios lentelės analizei, jeigu norite įsigyti ne tik gražius, bet ir Jums tinkančius ir patogius džinsus.

Džinsams reikia išskirtinės priežiūros

Kad ir kaip keistai tai nuskambėtų, kuo rečiau skalbsite džinsus, tuo ilgiau jie tarnaus. Džinsai ne veltui yra gaminam į iš tokios medžiagos. Istorija pasakoja, kad pirmieji džinsai buvo sukurti kaip darbo drabužis ir savo išvaizda labiau priminė šiandien siuvamus kombinezonus nei kelnes.

Tad džinsai buvo sukurti taip, kad ilgai tarnautų, tam ir buvo pasirinktas šis standus ir grubus audinys. Tačiau ne visi žino, kad norint džinsus išlaikyti gražius ir tvirtus, reikia tinkamai juos prižiūrėti.

Pirmiausia, rekomenduojama neskubėti skalbti naujai įsigytų džinsų. Dalis žmonių turi įprotį skalbti visus naujus drabužius prieš pirmą kartą juos apsivelkant. Tad džinsams šios taisyklės taikyti nereikėtų. Priešingai, patariama pranešioti apie dvidešimt kartų iki pirmojo džinsų skalbimo. Tuomet šis audinys suminkštės ir prisitaikys prie jūsų formų. Tik tuomet galima juos skalbti ir tikėtis, kad po skalbimo nereikės per naujo „pranešioti“.

Be to, būtų idealu, jeigu džinsus šaltmėtė ne tik pagal galimybes rečiau, bet ir jiems pritaikyta programa. Daugelis šiuolaikinių skalbimo mašinų jau turi specialią džinsų programą, kurios metu audinys nėra stipriai glamžomas. Tai užtikrina, kad vyriški džinsai po plovimo nepraras savo spalvos ir tvirtumo.

Apie vyriškus džinsus daugiau galite sužinoti JEANS4YOU.LT Blog’e

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą