TV laidos

Jurgos Šeduikytės pasirodymą sustabdė netikėtas akibrokštas

Jau visai netrukus, šį vakarą, 16.30 val. TV3 laidoje „Vilnius gyvai“ vyks ypač jausminga ir nemažiau nuotaikinga diskusija apie tai, kas vis dėl to yra šeimos galva. Filmavimo metu kūrybinę grupę privertė aiktelėti atviroje studijoje netikėtai atsiradęs vyras, kuris tiesiogine prasme ėmė ir atsistojo ant galvos.

Rimo Bružo ir Ievos Stasiulevičiūtės vedama laida „Vilnius gyvai“ šįkart pataikaus rudeniškai melancholijai: jiems norėsis kalbėtis apie jausmus, santykių švelnumą, šildytis jaukiais prisiminimais.

Diskusija apie tai, kas yra šeimos galva, atrodė, viską nusvers į moterų pusę, nes pokalbyje dalyvavo du kūrybingi šeimyniniai duetai: Vidas Bareikis su Jurga Šeduikyte bei Algis Kriščiūnas su Jurga Baltrukonyte.

Būdami džentelmenais, vyrai nuolankiai perdavinėjo šeimos vadovo titulą savo išrinktosiomis, bet temai pakrypus kita vaga, staiga paaiškėjo, kad ir jiems atenka tvirtos pozicijos šeimos valdyme.

V. Bareikis vadovavo Jurgai, kai ši vaidino jo režisuotame spektaklyje. Laidoje Vidas prisipažins, kad pabaigęs šį darbą tikrai turėjo… pailsėti nuo žmonos! Savo ruožtu J. Šeduikytė juoksis, kad nepraranda vilties dar kada nors atsiduoti jo režisūrai.

O štai A. Kriščiūnas atvirai papasakos, kokia nuoga moteris puošia jų namų sieną, ir kodėl jis nenorėtų, kad ten puikuotųsi J. Baltrukonytės nuotrauka.

Diskusijos pabaigoje buvo suplanuotas muzikinis J. Šeduikytės kūrinys. Bet filmavimo aikštelėje susirinkusiųjų laukė nuostaba: nežinia iš kur išdygęs jogas kuo ramiausiai atsistojo ant galvos. Visi gūžčiojo pečiais, laukdami į ką tai išsivystys. Prireikė kelių minučių, kol jogas sureagavo į prašymus pasirinkti kitą vietą meditacijai.

„Televizija – gyvas organizmas. Dar ne to filmavimo metu nutinka. Todėl labai kviečiame visus atvykti į laidos filmavimą mūsų atviroje studijoje prekybos ir pramogų centre „Ozas“ penktadienio vakarais nuo 17 valandos. Kas žino, kokie nuotykiai mūsų laukia šiandien“, – juokėsi laidos „Vilnius gyvai“ prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė.

Šio vakaro laida „Vilnius gyvai“ – jau 16.30 val.

„Vilnius gyvai“ – penktadieniais 16.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą