Laisvalaikis

„Jaguar“ ir Dua Lipa ištrynė ribą tarp automobilių technologijų ir muzikos

Populiari atlikėja elektrinio „I-PACE“ vairavimo potyrius perkėlė į savo naują kūrinį

Automobilių gamintojo „Jaguar“ populiariųjų miesto visureigių šeima PACE, pasižyminti unikaliomis techninėmis savybėmis, žengia į visiškai netikėtą teritoriją: „Jaguar“ SUV-ai turės savo muzikinę istoriją. „Jaguar“ ką tik paskelbė apie muzikos ir technologijų partnerystę, į kurią įsitraukė į populiarumo viršūnes užkopusi britų atlikėja Dua Lipa. Tai – unikali partnerystė:  Dua Lipa, šiuo metu viena žinomiausių jaunų moterų atlikėjų pasaulyje, savo kūrinius atliks ne kartu su kitomis scenos žvaigždėmis, o… su naujuoju visiškai elektriniu „Jaguar I-PACE“.

„Man patinka savo muzika ir pasirodymais peržengti nustatytas ribas. Partnerystė su „Jaguar“ mano muziką pakylės į dar aukštesnį lygmenį. Tai – aukštųjų technologijų projektas, kuriame derinama muzika ir „Jaguar“ technologijos. Šis sumanymas mane taip sužavėjo, kad „I-PACE“, nustatantis naujosios „elektrinės“ kartos standartus, tapo mano pirmuoju automobiliu,“ – sakė Dua Lipa.

„PACE: pirmasis sezonas“ – taip pavadinta intriguojančių šou, kuriuose dalyvauja Dua Lipa, serija Europoje, muzikos ir pramogų ritmu apgaubsianti „Jaguar F-PACE“, „E-PACE“ ir visiškai elektrinio „I-PACE“ šeimą.  Pirmasis grandiozinis šios serijos renginys – „Dua Lipa x Jaguar“ – jau nugriaudėjo Amsterdame.

Dua Lipa ir „Jaguar I-PACE“ – šiame vaizdo įraše:

https://www.youtube.com/watch?v=CnW_-d6lcFM&feature=youtu.be

Nulinės „I-PACE“ taršos emisijos, įsibėgėjimas iki 100 km / val per 4,8 sekundės – tai elektrinio „Jaguar“ miesto visureigio savybės, tačiau jos pasikartoja ir Dua Lipa kūrybiniame kelyje. Iš Kosovo kilusi, o šiuo metu Jungtinėje Karalystėje gyvenanti ir kurianti 22-ejų Dua Lipa į žinomumo viršūnes katapultavosi pernai, išleidusi savo kūrinį „New Rules“, kuris tapo populiariausiu Jungtinėje Karalystėje. Šiemet šią šlovę pakartojo ir kitas naujosios superžvaigždės kūrinys – „One Kiss“.

Šįkart, bendradarbiaudama su „Jaguar“, jaunoji scenos žvaigždė muzikai suteikė visiškai naujų bruožų. Muzika apskritai vairavimo potyrius paverčia individualiais ir neatkartojamais, tačiau „Jaguar“, bendradarbiaudamas su Dua Lipa, žengė dar toliau. Naujausia ir išskirtinė populiaraus atlikėjos kūrinio „Want To“ „remix“ versija buvo sukurta, panaudojant inovatyvią „Jaguar“ programinę įrangą, be to, šios dainos versiją Dua Lipa įrašė vairuodama savąjį elektrinį „I-PACE“. Išmanūs „Jaguar I-PACE“ jutikliai užfiksavo Dua Lipa vairavimo stilių – nuo pagreitėjimo iki elektros energijos sunaudojimo – ir šie elementai buvo supinti į bendrą muzikinę visumą.

Nebūtinas ritmas, jei yra algoritmas – skelbia „Jaguar“, šiuo unikaliu muzikiniu projektu sugebėjęs įrodyti, kad inovatyvioms „Jaguar“ technologijoms ribos neegzistuoja.

Daugiau informacijos:

Justė Šataitė

„Inchcape Motors“

8 5 2168226

Juste.sataite@inchcape.lt

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą