Studijos - Karjera

ISM universitete – nemokama verslo įžvalgų rubrika įmonių vadovams

ISM universiteto Vadovų mokykloje startavo nauja verslo įžvalgų rubrika, kurioje dalinamasi sukaupta patirtimi ir ekspertinėmis žiniomis. Joje talpinami dėstytojų ir ekspertų parengti vadybos aktualijų straipsniai, komentarai ir video medžiaga, ypač aktuali karantino laikotarpiu. Rubrikos naudotojai galės patogiai, vienoje vietoje rasti konkrečių patarimų įvairiems verslo iššūkiams spręsti.

„Nuolat bendraujame su įvairaus dydžio įmonių vadovais ir jų darbuotojais, tad puikiai žinome, su kokiais iššūkiais jie susiduria šiuo metu. Sėkmingai perkėlus mokymosi procesą į skaitmeninę erdvę, pradėjome galvoti, kaip galėtume padėti ne tik mūsų studentams, bet ir visai verslo bendruomenei.

Viena vertus, koronaviruso protrūkis yra didelis galvos skausmas verslui. Kita vertus, tai ir galimybė pasižiūrėti į egzistuojančius įmonės procesus ir pagalvoti, ką galima daryti kitaip, perdėlioti kliento kelią ar pamodeliuoti, ko rinkai reikės ateityje. Į tai atsižvelgdami siūlome turinį naujoje rubrikoje, ir tikimės, kad ji įkvėps laiką karantine praleisti naudingai“, – pasakoja dr. Neringa Ivanauskienė, ISM universiteto Vadovų mokyklos dekanė.

Naujoje rubrikoje jau dabar galima sužinoti, kaip dirbti virtualiomis komandomis, gauti rinkodaros patarimų smulkiajam verslui karantino metu ar sužinoti, kaip reikėtų dirbti nuotoliniu būdu. Dr. N. Ivanauskienė žada, kad sulaukus verslo bendruomenės vertinimų, turinio tik daugės, ir kviečia įmones pačioms siūlyti joms aktualias temas.

Ši rubrika vadovams – ne vienintelis naujas kanalas startavęs universitete karantino laikotarpiu. Praėjusią savaitę taip pat pasirodė platforma skirta vyresnių klasių moksleiviams, kurioje galima pasisemti žinių iš ISM universiteto dėstytojų ekonomikos ir vadybos temomis, gauti karjeros patarimų ar išmokti rašyti motyvacinį laišką.

Pranešimą paskelbė: Vitalija Petkutė, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą