Laisvalaikis

Intymios dovanos – kaip nustebinti savo antrąją pusę?

Kiekvienuose santykiuose ateina laikas, kai viskas nusistovi ir tampa nuobodu. Gyvenimas užimtas ir mes patenkame į tą pačią rutiną, ypač miegamojo lovoje. Galų gale mes pradedame trokšti šiek tiek įvairovės, kad viskas būtų įdomiau. Tad, intymios prekės gali jums padėti paįvairinti jūsų užsiėmimus.

Keletas seksualių dovanų idėjų, kad galėtume paįvairinti dalykus miegamajame. Šios dovanų idėjos puikiai tinka Valentino dienai, jubiliejui, jūsų mylimo žmogaus gimtadieniui ar net tik įprastą antradienį, todėl galite nustebinti savo partnerį kažkuo, kad jie jaustųsi mylimi ir norimi.

Dušas dviem

Naudojant „Get Naked“ dušo užuolaidą, neilgai trukus sužavėsite savo partnerį. Uždekite keletą žvakių, įjunkite seksualų grojaraštį ir pradėkite rodyti dėmesį partneriui. Žvakės išlaisvins atpalaiduojantį aromatą, kuris atpalaiduos ir paskatins veikti.

Miegamojo stalo žaidimas

Vienas šios intymios poros stalo žaidimo turas leis jums jaustis įdomiai! Tiesiog sukite rodyklę, pasirinkite kortelę ir atlikite veiksmus kortelėje. Yra keturi kortelių lygiai, todėl galite nuspręsti, kaip norite, kad viskas būtų.

Mūšis

Jei žinote įprasto mūšio laivo taisykles, žinote taisykles, susijusias su šiuo mūšiu, tačiau čia yra seksualus posūkis. Turėdami daugiau nei 50 žaismingų idėjų, kaip sukurti intymumą, jūs abu galų gale būsite nugalėtojai.

Žvakė su neklaužados tikslu

Jei norite uždegti savo partnerio ugnį – tiek pažodžiui, tiek perkeltine prasme – uždekite jiems žvakę, kurią galima naudoti tik akimirkos karštyje. „Kanobi Candle Company“ „Get Naked“ žvakė turi 55 valandų nudegimo laiką. Uždekite ją prieš intymumą ir užpūskite po to, kai laikui bėgant pamatysite, kiek laiko praleidote užsiėmę. Taip pat puikios yra melonijos masažo aliejaus žvakės, kurios greitai ištirpsta ir jūs galite užpilti vašką ant savo partnerio kūno, kad galėtumėte naudoti kaip masažo aliejų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą