Studijos - Karjera

ICA kartu su KSU organizuos pinigų plovimo prevencijos švietimą Lietuvoje

Tarptautinė Atitikties Asociacija (ICA) – pasaulyje pripažinta organizacija, užsiimanti teisės aktų atitikties reguliavimo ir finansinių nusikaltimų prevencija, pradėjo bendradarbiavimą su Kazimiero Simonavičiaus universitetu (KSU) Lietuvoje, suteikdama universitetui teisę vykdyti  akredituotus mokymų kursus pinigų plovimo prevencijos, finansinių nusikaltimų prevencijos ir klientų pažinimo ir analizės srityse.

ICA ir KSU partnerystės tikslas yra organizuoti akredituotus, geriausia pasauline praktika paremtus kvalifikacijos mokymus, kurie gali padėti sustiprinti valdžios pastangas regioninėje kovoje su pinigų plovimu.

Šiuo metu yra daugiau kaip 150.000 ICA kvalifikacijas įgijusių profesionalų visame pasaulyje. ICA kvalifikacijos yra pritaikytos paruošti finansų sektoriaus profesionalus, suteikiant žinias bei pasitelkiant geriausius pasaulinės praktikos pavyzdžius ir įgūdžius, kurių jiems trūksta efektyviau nustatant ir sumažinant finansinius nusikaltimus. Ši nauja partnerystė leis atitikties ir visų lygių pinigų plovimo prevencijos specialistams Lietuvoje prisijungti į augančią profesionalų bendruomenę.

“Džiaugiamės pradėdami bendradarbiavimą su KSU. Apjungdami beveik dviejų dešimtmečių ICA pasaulinę patirtį organizuojant aukštos kokybės teisės aktų reguliavimo ir finansinių nusikaltimų prevencijos mokymus su puikia KSU reputacija regione, jų profesionalumu bei inovacijų ir naujovių siekiu, tikimės glaudaus bendradarbiavimo plėtojant geriausią rizikos valdymo patirtį bei edukuojant šios srities specialistus, valstybines institucijas ir organizacijas, kuriems suteiksime naujausias žinias ir įgūdžius kovai su finansiniais nusikaltimais Lietuvoje.“ – teigė ICA prezidentas Bill Howarth.

„Daugelis įmonių, privalėdamos atitikti vis griežtesnius atitikties reikalavimus, ypač pinigų plovimo prevencijos, ir besikeičiant požiūriui į šiuos nusikaltimus, turi nuolat mokyti ir perkvalifikuoti savo darbuotojus. Mums labai malonu, kad bendradarbiaudami su ICA Lietuvos finansų sektoriui galime pasiūlyti aukščiausios kokybės mokymus, pradedant įvadiniu ir baigiant aukščiausio lygio specialisto mokymais kovos su pinigų plovimu, finansinių nusikaltimų prevencijos, valdymo, rizikos ir atitikties temomis.“- teigė KSU kancleris Darius Verbyla.

—————————————————————————————————————-

Apie KSU

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), įkurtas 2003, yra akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis – verslą ir vadybą, viešąjį administravimą, teisę, komunikaciją, politikos mokslus ir kt. KSU yra akredituotas IATA mokymų centras. Universitetas organizuoja aviacijos, atitikties ir kitų sričių mokymus.

Daugiau informacijos apie KSU: www.ksu.lt

Daugiau informacijos apie siūlomus mokymus: https://www.int-comp.org/course-finder/

Kontaktai žiniasklaidai:

Dovilė Šarmavičė

Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus direktorė

M: +37068227305

E: dovile.sarmavice@ksu.lt

Apie Tarptautinę Atitikties Asociaciją (ICA)

Tarptautinė Atitikties asociacija yra lyderiaujanti pasaulinė organizacija, užsiimanti teisės atitikties laikymosi ir finansinių nusikaltimų valdymo prevencija. Nuo 2001 metų ICA padėjo gilinti žinias ir įgūdžius daugiau kaip 150.000 profesionalų visame pasaulyje, suteikdama tarptautinio pripažinimo kvalifikacijas (kartu su Mančesterio universiteto Alliance Manchester Verslo mokykla) bei per akredituotus mokymus, kuriuos organizuoja įmonės.

Daugiau informacijos apie ICA: www.int-comp.org

Kontaktai žiniasklaidai:

Slavka Atanasova

Content Marketing Manager

International Compliance Association

M: +44 7561 525126

E: Slavka.Atanasova@int-comp.org

Pranešimą paskelbė: Kastė Mašidlauskaitė, UAB Kazimiero Simonavičiaus universitetas

Parašykite komentarą