TV laidos

Į paskutinę „Chorų karų“ atranką kviečia Augustė Vedrickaitė!

Milžiniško populiarumo sulaukęs galingasis projektas „Chorų karai“ netrukus vėl sudrebins TV3 eterį. Septynios Lietuvos įžymybės grįš į savo gimtuosius miestus ieškoti talentų. Prie Kauno muzikinio teatro solisto Liudo Mikalausko, Neringos Čereškevičienės iš „Tele bim-bam“, dainų kūrėjo, muzikos prodiuserio Deivydo Zvonkaus, garsios Kauno chorvedės Danguolės Beinarytės, dainininko ir muzikos kūrėjo Stanislavo Stavickio-Stano, dainininko Justo Lapatinsko prieš pat Naujuosius prisijungė ir realybės šou „Dangus“ išgarsėjusi dainininkė Augustė Vedrickaitė. Dėl šio projekto ji sugįžo į Lietuvą iš JAV ir į pergalę ves Utenos chorą.

„Jau šį sekmadienį Utenoje įvyks paskutinė atranka į ‚Chorų karų‘ projektą. Visų dainingų, smagių, šmaikščių uteniškių lauksime nuo 13.00 val. Utenos muzikos mokykloje,“ – kviečia A. Vedrickaitė, kuriai šiame projekte talkins jos pirmoji muzikos mokytoja Lina Jurkaitienė. – Nepabijokime tokių miestų kaip Vilnius ar Kaunas. Neabejoju, kad galime su jais kautis kaip su lygiais!”

L. Mikalauskas į pergalę ves Tauragės chorą, N. Čereškevičienė ir S. Stavickis-Stano – Vilniaus, J. Lapatinskas – Dzūkijos, D. Beinarytė – Kauno, D. Zvonkus – Telšių. Vienas pagrindinių antrojo „Chorų karų“ projekto tikslų – dar labiau akcentuoti lietuvybę, skatinti patriotinius jausmus. Eteryje skambės gražiausios lietuviškos dainos, chorai kovos ne tik dėl žiūrovų simpatijų, o ir dėl piniginio prizo, kuris bus skirtas nugalėtojų miestui, apskričiai.

Utenos miesto choro atranka su A. Vedrickaite ir TV3 „Chorų karų“ kūrybine komanda – sausio 9-ąją, sekmadienį, 13 val. Utenos muzikos mokykloje (Maironio g. 11).

„Chorų karai“ – jau netrukus per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą