TV laidos

Gražuolės R. E. Mazurevičiūtės karjeroje – netikėtas posūkis

Kiekvieną šeštadienį TV3 žiūrovus stebinančio projekto „Didysis magijos šou“ komisijos narei, „Mis Lietuva 2013“ Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei veiklos šiuo metu tikrai netrūksta. Tituluota gražuolė pluša ne tik magiško projekto komisijoje, bet ir dirba TV3 serialo „Tobula kopija“ tęsinio režisieriaus asistente. Kaip tik iš serialo režisieriaus Andriaus Žiurausko ji sulaukė dar vieno įdomaus pasiūlymo – pačiai tapti aktore.

Teisės magistrantūros studijas Kauno Vytauto Didžiojo universitete vasarą baigusi gražuolė kaip reikiant įsisuko į darbus televizijoje. Serialo „Tobula kopija“ režisieriaus asistentės pareigas žinoma mergina vykdo jau tris mėnesius, o naujausi jos įspūdžiai – iš filmavimo aikštelės, kur įsiamžino pati.

„Vaidinimas seriale – visiškai nauja ir nepatirta sritis. Visada smagu, kai atsiranda galimybė išmokti naujų, nebandytų dalykų. Logiška, jog sekėsi taip, kaip neturinčiai patirties, bet iš filmavimo aikštelės neišgrūdo, tai džiaugiuosi“, – juokdamasi pasakojo epizodinį vaidmenį seriale suvaidinusi R. E. Mazurevičiūtė.

Nors tiek aktorės, tiek režisieriaus asistentės pareigos Rūtai yra visiškai naujos ir daug ko teko mokytis nuo pradžių, mergina prisipažįsta, kad jau įsivažiavo ir jai tikrai neblogai sekasi. Gražuolė sako, kad filmavimo aikštelėje ji nesikrato jokio darbo – daro tai, ką tuo metu reikia.

„Nemažai režisieriaus asistentės pareigų yra labai žemiškos ir buitinės. Reikia ir dienos grafiką suderinti – kas, kada, ką, kokiu laiku turės daryti. Prireikia ir vadybinių įgūdžių – pasirūpinti transportu, susiskambinti su aktoriais, net grupės maitinimu kartais tenka pasirūpinti. Taip pat – aptarti vietas, kur galime filmuoti tam tikras scenas, ko gali prireikti. Net tenka stabdyti statybas, remonto darbus ar žmones, kad niekas netrukdytų kokybiškam darbui aikštelėje“, – atskleidė gražuolė.

R. E. Mazurevičiūtė šį rudenį debiutavo ir kaip naujo TV3 projekto „Didysis magijos šou“ teisėja. Šeštadienio vakarais, kartu su dar keturiais komisijos nariais, ji vertina šešių Lietuvos ir užsienio magų pasirodymus.
Kaunietė prisipažįsta, kad iki šiol į įvairius projektus ji buvo kviečiama tik kaip dalyvė. „Šį rudenį mano gyvenime naujovių išties daug“, – šypsosi Rūta ir priduria, jog neseniai sulaukė ir dar kelių intriguojančių profesinių pasiūlymų.
Darbams besisukant tarp Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos kampelių, gyvenimo ritmas tapo labai greitas, tačiau Rūta tikina, kad ji spėja viską: „Kai nori ir protingai dėlioji savo laiką, viską spėji“.

Kaip Rūtai sekėsi vaidinti išvysite intriguojančiame ir dramatiškame TV3 seriale „Tobula kopija“, TV3 žiūrovai galės įvertinti pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val.

„Tobula kopija“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą