Kino filmai

Gražuolė aktorė Brooklyn Decker atskleidė ketinanti įsivaikinti neįgalų kūdikį

Vieną iš mamyčių naujausiame filme „Ko laukti, kai laukiesi“ suvaidinusi jauna aktorė ir modelis Brooklyn Decker mėgaujasi neseniai atrastu kino pasauliu. Tiesa, kaip ji pati sakė, pati pastoti ji kol kas nėra pasiruošusi. B.Decker neslėpė, kad daug svarsto apie motinystę, o vienas rimčiausių jos ketinimų – įsivaikinti neįgalų kūdikį.

Neseniai 25-erių sulaukusi šviesiaplaukė yra susituokusi su teniso pasaulio žvaigžde, amerikiečiu Andy Roddicku, jie vestuves atšventė 2009-ųjų balandį, tačiau susilaukti savo vaikų kol kas neplanuoja. „Man patinka kūdikiai ir man labai patiko vaidinti nėščią moterį, tačiau man patikdavo ir nusiimti tą pilvuką pasibaigus darbo dienai filmavimo aikštelėje. Sakyčiau, kol kas mano norą būti mama ši „repeticija“ pasotino. Noriu turėti vaikų, tačiau kiek tolimesnėje ateityje“, – interviu Accesshollywood.com sakė B.Decker.

Jauna moteris prasitarė, kad ji ne tik po kurio laiko norėtų susilaukti savo kūdikio, bet ir ketina įsivaikinti mažylį. Modelis tvirtino, kad vienas jos gyvenimo tikslų – į savo šeimą priimti specialių poreikių ar protinę negalią turintį vaiką. Šiam sprendimui ją įkvėpė teta, kuri yra Specialiosios olimpiados skirtos žmonėms su protine negalia, atletė.

„Labai daug vaikų su protinės veiklos sutrikimais yra paliekami vaikų namuose, dauguma – vos gimę, nes jų šeimos negali pakelti tokios naštos. Kada nors būtinai įsivaikinsiu tokį vaiką“, – Kanados žurnalui „Flare“ teigė B.Decker.

Juostą „Ko laukti, kai laukies“ režisavo filmų „Auklė Makfi“ ir „Viskas normaliai!“ režisierius Kirkas Jonesas. Drauge su B.Decker naujojoje gyvenimiškoje komedijoje pasirodys visas aktorių žvaigždynas – Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Matthew Morrisonas, Elizabeth Banks, Anna Kendrick, Chace‘as Crawfordas ir kiti.

„Ko laukti, kai laukiesi?“ premjera Lietuvoje – jau gegužės 18 dieną.

Lietuviškai titruotas filmo anonsas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą