Kino filmai

Kino teatruose – naujosios kartos „Čarlio angelai“: čia ne vieta etiketėms ir priklijuotiems nagams

Pirmą kartą su „Čarlio angelais“ Amerika susipažino 1976 m., kuomet televizijos ABC eteryje startavo serialas, pasakojęs apie paslaptingo turtuolio Čarlio įkurtą moterų-detektyvių firmą. Per penkis serialo sezonus buvo parodyta 110 serijų, o trys pagrindinės jo veikėjos tapo vienomis mylimiausių visų laikų JAV veiksmo herojų. Kino filmais serialas virto 2000 ir 2003 m., kuomet „Čarlio angelus“ suvaidino Cameron Diaz, Drew Barrymore ir Lucy Liu. Praėjus beveik 20-čiai metų, „Čarlio angelai“ vėl sugrįžta ir jos kardinaliai skirsis nuo savo pirmtakių.

Naujajai kartai šauniąsias agentes pristato scenaristė ir režisierė Elizabeth Banks, o pačius „Čarlio angelus“ įkūnija Kristen Stewart („Saulėlydžio“ saga), Naomi Scott („Aladinas“) ir Ella Balinska („Moderni istorija“). Režisierės teigimu, šis filmas – labiau tęsinys nei perdirbinys, tačiau neslepia, jog puikiai pažįstama žiūrovams trijulė pasiūlys gerokai modernesnį požiūrį į moteriškumą, seksualumą ir tai, ką iš tiesų šiame pasaulyje gali moteriška jėga.

„Ieškodama tinkamiausių aktorių, buvau pažadėjusi sau ir kitiems – čia ne vieta etiketėms ir žmonių spraudimui į rėmus. Čarlio angelai šįkart bus kitokie – nebūtinai trumpais sijonais ir priklijuotais nagais. Aš seksualumą suprantu pirmiausiai kaip proto privalumą prieš iškilias krūtis. Prodiuseriai turėjo tik vieną reikalavimą – padaryti seną istorija vėl madinga ir modernia. Dabar jau jums vertinti, ar mums pasisekė“, – sako E. Banks, kurią, beje, ir pačią išvysime vaidinančią juostoje.

Apie tai, jog naujieji „Čarlio angelai“ įneš visai naujų vėjų į kino ekranus, kalba ir K. Stewart.

„Anais laikais žiūrovams užtekdavo gilių iškirpčių, dabar su jomis jau nieko nenustebinsi. Tai visiškai nauja legendinės juostos versija, kurioje neliko vietos seksizmui, rasizmui bei kitoms šiam pasauliui nutikusioms nelaimėms. Filmas bus toks pat „čarliškas“, tik su gerokai gilesne potekste“, – pasakoja K. Stewart.

Filme bus pasakojama, kaip kažkada startavusi nedidelė firma „Čarlio angelai“, kompanija užaugo, išsiplėtė ir dabar jos filialai veikia įvairiose pasaulio šalyse. Ji samdo tik pačias geriausias, protingiausias ir labiausiai treniruotas merginas, kurios visuomet pasiruošę pačioms sunkiausioms užduotims. O tokių užduočių šiuolaikiniame pasaulyje „Čarlio angelams“ tikrai netrūksta. Vis tik nauja grėsmė žaviąsias agentes privers kaip reikiant pasistengti. Iš anoniminio šaltinio gaunamas pranešimas apie naują, itin pavojingą technologiją, kuri, patekusi į rankas nusikaltėliams, galėtų tapti mirtinu ginklu. Prieš jokius pavojus nesustojantys žavieji „Čarlio angelai“ išsiruošia į naują misiją.

Veiksmo, kvapą gniaužiančių efektų ir netikėtų siužeto posūkių kupinas veiksmo trileris „Čarlio angelai“ Lietuvoje pradedamas rodyti jau šį penktadienį, lapkričio 15 dieną.

Filmo anonsas: https://youtu.be/LG5x8J22Zkw

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą