Kino filmai

Juosta visai šeimai „Belos kelionė namo“ žvaigžde pavertė benamę mišrūnę: ji – išties ypatingas šuo

Nuo nakvojimo po suoliukais iki sotaus ir pilnaverčio gyvenimo gali būti vos vienas žingsnis. Tai patyrė šunytė Shelby, kurią gyvūnų prieglaudos darbuotojai rado beieškančią maisto prie vienos parduotuvės Tenesio valstijoje. Jų dėmesį patraukė tai, jog keturkojė nuolat vizgino uodegą ir, nepaisant itin lieso sudėjimo ir kenčiamo alkio, atrodė visuomet puikiai nusiteikusi. Jos gyvenimą šis susitikimas apvertė aukštyn kojomis ir neužilgo Shelby tapo Holivudo numylėtine – jau nuo šio penktadienio, sausio 25 dienos, kino teatruose ją išvysime nuotykių juostoje visai šeimai „Belos kelionė namo“.

Prieglaudoje apsigyvenusią mišrūnę po kiek laiko pastebėjo Debby Pearl – moteris, kurios užduotis dresuoti keturkojus, kad šie galėtų atlikti įvairiausius vaidmenis prieš filmavimo kameras.

„Vos išvydusi Shelby supratau, kad ji nepaprasta. Tačiau vos pamačius šunį, beveik niekda negali tiksliai pamatyti, ar ji bus tinkama filmavimams. Tuomet ją pasiėmiau kelioms dienos pas save, norėjau susipažinti artimiau. Mūsų nuostabai, ji praėjo visus testus, o visi, kurie su Shelby dirbo tiesiog pametė protą. Ji – išties ypatingas šuo“, – sako D. Pearl.

Tuomet prasidėjo treniruotės, itin džiuginusios ir pačią Shelby. Netrukus ji buvo pasiruošusi atlikti bet kokį vaidmenį, o prodiuseriai kaip tik tuo metu ieškojo pagrindinio vaidmens atlikėjos juostai „Belos kelionė namo“. Shelby vaidmeniui tiko idealiai.

Juosta pasakoja istoriją apie keturkoję Belą. Dar visiškai mažytė ji apsigyveno kartu su Luku – paaugliu, kuris iš karto tapo jos geriausiu draugu. Laikas bėgo, Bela ir Lukas augo ir pagaliau atėjo laikas Lukui palikti namus. Tačiau Bela to nesuprato ir labai liūdėjo. Nuolat ieškodama savo geriausio draugo, vieną kartą ji nuklydo pernelyg toli nuo namų. Nepažįstami žmonės priglaudė pasiklydusį šunelį, tačiau jie gyveno toli nuo tikrųjų Belos namų.

Nors jos naujieji draugai buvo geri ir malonūs, Bela kasdien ilgėjosi Luko. Vieną dieną, niekaip negalėdama žinoti, kad jos laukia daugiau nei 600 kilometrų kelio, kalytė nusprendė leistis į kelionę. Pakeliui Bela susidraugavo su be tėvų likusiu kalnų liūtų jaunikliu, išgelbėjo iš po sniego lavinos žmogų, patyrė daugybę kitų linksmų bei pavojingų nuotykių ir pagaliau sugrįžo namo.

Shelby šiame filme vaidina jau praaugusią Bellą. Pasibaigus filmavimams Shelby rado kitą jai mielą veiklą – iki pat dabar ji padeda sveikti vaikams Kanzaso universiteto medicinos centre.

„Belos kelionė namo“ ir tai, ką gali iš benamio šuns padaryti nuoširdus žmogaus rūpestis – jau nuo spausio 25 dienos Lietuvos kino teatruose.

Filmo anonsas: https://youtu.be/8tuYE_ARLB8

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą