Įvairenybės,  Skaitiniai,  Technologijų naujienos

Drabužiai internetu vaikams

Internetas – erdvė kurioje gausu įvairiausių rūbų kuriuos galime išsirinkti sau, bet nereikėtų pamiršti, kad drabužiai internetu yra parduodami ir vaikams. Vėl gi, vaikus galime skirstyti į dvi rūšis, tai yra į tuos kurie gali patys išsirinkti ko nori, ir tuos, kurie tam dar per maži ir už juos drabužius renka tėvai. Tad, manau, verta aptarti drabužių išsirinkimą ir išrinkimą abiems vaikų grupėms.

Pirmieji, vyresnio amžiaus vaikai, savaime suprantama, kad kompiuteris jiems yra visų pirma tarsi „žaidimų aikštelė“, o ne vieta apsipirkinėjimui, tad galima manyti, jog jie tikrai patys vieni sėdėdami to rūbo nesirinks, o jei pradės rinktis, tai be jokios abejonės išsirinks tokių ir tiek rūbų, kurie, ne tik į spintą netilps, bet dar ir ir šeimos biudžetą apkarpys smarkokai. Tad be jokios abejonės reikėtų būti šalia ir padėti jiems išsirinkti drabužių. Vis gi vaikų vaizduotė labai laki, vyresni vaikučiai nori būti panašūs į superherojus, apsirengti žmogaus voro ar dar kokio personažo rūbais ir taip žaisti. Internete, jei nerasite superherojaus kostiumo, nors tuo linkęs esu abejoti, tai tikrai rasite, kaip jį pasigaminti. O ką jau kalbėti apie jų vaidinimus ir pasirodymus mokyklose švenčių progomis, juk kas karta jiems vis prireikia naujo kostiumo, tad beieškant idėjos internetas tikrai jus išgelbės. Beje, rinktis drabužį internetu skatina ir faktas, jog vaikai yra linkę daug lakstyti ir ilgai nelaiko sutelkę dėmesio, tad po parduotuves jų tikrai ilgai nįmanoma tampyti.

Su antraisiais, dar kūdikėliais, daug papraščiau patys ramiausiai galite juos, tarsi lėlytes, aprenkti kaip jums tik patinka. O internete gausu įvairiausių rūbų kūdikiams idėjų, tarkim, kad ir marškinėliai dvynukams kur ant vienų parašyta – „copy“, o ant kitų „paste“. Dar vienas užrašų variantas – „Aš buvau planuotas“, o kitam vaikui – „Aš atsiradau netyčia“. Iš ties šmaikštus ir originalus būdas aprengti vaikučius. Tokie užrašai ant vaikų net gi gali praskaidrinti, jau ir taip rutina tapusį jų auginimą. Tai gi renkant rūbus vaikams galima ir linksmai praleisti laiką. Pliusas yra ir tame, kad nereikia ieškoti draugų ar giminaičių kurių vaikučiai jau būtų išaugę rūbelius ir iš jų juos skolintis saviems vaikams, norint sutaupyti pinigų. Žinoma, kad vaikiški rūbai yra greitai išaugami, o kainuoja labai daug. Internetas gausus parduotuvių ir forumų, kuriuose galima ne tik pigiau rasti apdarus, bet dar ir pamatyti didesnį jų asortimentą.

Dvidešimt pirmas amžius leidžia rasti viską ko reikia, tad drabužiai internetu yra greičiau surandami, nei kur kitur. Visada rasite ir tinkamą dydį ir spalvą ir trokštamą idėją, o tam laiko daug tikrai neprireiks. Tad manau, kad atžaloms ieškoti aprėdo geriausia vieta tikrai yra internetas.

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą