Sportas

Domantas Sabonis tapo „Citadele“ banko ambasadoriumi

„Citadele“ bankas su NBA žaidžiančiu krepšininku, kylančia krepšinio žvaigžde Domantu Saboniu pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Domantas taps Baltijos šalyse veikiančio JAV kapitalo „Citadele“ banko ambasadoriumi, suteiks teisę naudoti savo vardą ir atvaizdą banko komunikacijoje. Partnerystė taip pat numato ir bendras iniciatyvas įtraukiant krepšinio gerbėjus Lietuvoje.

„Tai mano pirmoji partnerystė Lietuvoje. Su „Citadele“ banko komanda, siekiančia tapti Baltijos šalių finansų sektoriaus čempionais, turime bendrą bruožą – viską, ką darome, siekiame padaryti kaip galima geriau. Džiaugiuosi tapdamas „Citadele“ prekės ženklo ambasadoriumi ir dėl to, kad tai man suteiks papildomų progų apsilankyti Lietuvoje bei imtis čia įdomių, sirgalius įtraukiančių veiklų, kurias jau pradedu planuoti. Nors didžiąją savo laiko dalį praleidžiu svetur, mano ryšiai su Lietuva išlieka stiprūs – čia gyvena mano šeima, mano artimieji ir mano ištikimiausi sirgaliai“, – sako Domantas Sabonis.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų ambasadoriumi tampa Domantas Sabonis, dukart NBA „Visų žvaigždžių“ dalyvis. Jau kurį laiką stebėjome Domanto karjerą, jo įspūdingas profesinis augimas yra įrodymas ir jo tvirto charakterio, ir tai, kad krepšinio aikštelėje matome tikrą talentą. Domanto vertybės yra artimos ir mums – jis mėgsta tai, ką daro, ir yra atsidavęs savo veiklai, yra kantrus ir žmoniškas. Žaisdamas labiausiai prestižinėje pasaulio krepšinio lygoje NBA Domantas įkvepia ir mums, „Citadele“ komandą, siekti ambicingų tikslų modernizuojant bankininkystės sektorių Baltijos šalyse ir skatinant regiono ekonominį augimą“, – komentuoja „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

„Citadele“ partnerystės su Domantu planuose – ir krepšinio vasaros stovykla perspektyviems jauniesiems Lietuvos krepšininkams, ir galimas susitikimas su krepšinio sirgaliais čia, Lietuvoje. Domanto gerbėjai taip pat turės galimybę gauti ir išskirtinių su Domantu susijusių suvenyrų.

Domantas prisijungs prie kitų „Citadele“ prekės ženklo Baltijos šalyse ambasadorių, pasaulyje žinomų Latvijos sportininkų – NBA žaidžiančio krepšininko Kristapo Porziņgio ir teniso žaidėjos Aļonos Ostapenko. „Citadele“ bankas dėkoja krepšininkui Mindaugui Kuzminskui, kuris „Citadele“ ambasadoriumi buvo nuo 2017 metų, už partnerystę.

„Citadele“ bankas yra aktyvus sportinių veiklų rėmėjas – antrus metus „Citadele“ bankas yra Karaliaus Mindaugo taurės turnyro titulinis rėmėjas, taip pat Lietuvos krepšinio lygos generalinis rėmėjas, rėmė pavienius sportininkus, Lietuvos paralimpinį komitetą.

Apie „Citadele“ banką: JAV kapitalo „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, jos pavaldžiosios įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Pagal turto vertę „Citadele“ yra antras didžiausias komercinis bankas Latvijoje. „Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Be klasikinių bankininkystės sprendimų „Citadele“ klientams siūlo įvairias paslaugas, paremtas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus. „Citadele“ bankas pirmasis Baltijos šalyse pasiūlė galimybę atsidaryti banko sąskaitą atsisiuntus mobiliąją programėlę ir pasidarius asmenukę, tai pat bekontakčius mokėjimus išmaniuoju žiedu.

Pranešimą paskelbė: Akvilė Pušinskaitė, UAB ADVERUM

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą