Studijos - Karjera

Dešimteriopai padaugėjo paraiškų į „airBaltic“ pilotų akademiją

Vilnius. Vasarą, kai abiturientai teikia dokumentus tolesnėms studijoms, pastebimas didelis susidomėjimas ir paklausa „airBaltic“ pilotų akademija. Nors paraiškos priimamos ištisus metus, o naujos studijų grupės priimamos keturis kartus per metus, vasaros mėnesiais jų skaičius išaugo dešimteriopai. Būtent dabar akademija vidutiniškai per savaitę sulaukia apie 40 paraiškų. Rugsėjo 4 d. ir lapkričio 6 d. profesionalaus piloto studijas pradės atitinkamai 19-oji ir 20-oji studentų grupės. Tarp gautų paraiškų yra ir potencialių studentų iš Lietuvos.

„Vasara – tai galimybių vartai būsimiems studentams, suteikiantys išskirtinę galimybę leistis į naują kelionę. Optimalus laikas pasinaudoti šia galimybe yra iškart po vidurinės mokyklos, kai visos žinios dar šviežios. Todėl aktyviai raginame visus, siekiančius tapti pilotais, išnaudoti šią akimirką ir teikti paraiškas „airBaltic Pilot Academy“. Be to, gerai parengtas personalas yra vienas iš svarbiausių sėkmingos bet kurios oro transporto bendrovės veiklos veiksnių. Nuo pat akademijos įkūrimo 2017 metais joje rengiami kvalifikuoti aviacijos specialistai, o šiuo metu čia savo svajonių siekia 100 aktyvių studentų“, – teigia „airBaltic“ pilotų akademijos mokymų vadovo pavaduotojas Jose Antonio Raga Orellano.

Dauguma dabartinių pilotų akademijos studentų yra iš Baltijos šalių, tačiau yra ir kitų ES valstybių narių, tarp kurių Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Ispanija ir Italija. Apskritai daugiau nei 10 proc. „airBaltic“ pilotų akademijos studentų yra moterys. Šiuo metu 78 studentai, baigę studijas, pradėjo dirbti „airBaltic“ pirmaisiais pilotais.

Nuo 2022 metų gegužės mėn. „airBaltic“ pilotų akademija patobulino komercinės pilotų studijų programos apmokėjimo struktūrą. Nuo šiol, sėkmingai išlaikius bendrovės vertinimą, „airBaltic“ finansuos didžiąją studijų dalį.

Būsimi „airBaltic Pilot Academy“ studentai turės padengti studijų išlaidas iki privataus piloto licencijos lygio įgijimo, kurios kainuos apie 25 tūkst. eurų. Išlaikius „airBaltic“ piloto įvertinimą ir tapus bendrovės darbuotoju, oro bendrovė suteiks finansavimą (paskolą) likusiai studijų daliai.

Kiekvieno mėnesio pirmąjį penktadienį rengiamos specialios pilotų akademijos atvirų durų dienos. Šių renginių metu, kurie pakaitomis vyksta ir nuotoliniu būdu, ir vietoje, dalyviai turi galimybę gauti išsamią informaciją apie pilotų akademiją, jos programą, studijų procesą, piloto profesiją, pasikonsultuoti su „airBaltic“ mokymo atstovais, kaip parengti gerą paraišką, būti atrinktam į kadetus ir kt. Be to, galima patiems išbandyti pilotavimo jausmą skrydžio simuliatoriuje.

Norėdami daugiau sužinoti apie „airBaltic“ pilotų akademiją ir pateikti paraišką studijoms, apsilankykite adresu: www.pilotacademy.com

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 42 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,97 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,03 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą