Namai

„Darnu Group“ už 30 mln. eurų statys dar vieną prekybinių sandėlių kompleksą šalia Ukmergės gatvės

Pirmoji prekybinių sandėlių (angl. stock-office) koncepciją Vilniuje pradėjusi vystyti nekilnojamojo turto bendrovė „Darnu Group“ gavo statybos leidimą ir pradeda vystyti dar vieną „Vilniaus verslo parko“ kompleksą šalia Ukmergės gatvės. Naujieji 17200 kv. metrų ploto prekybiniai sandėliai bus statomi adresu Sedulų g. 2. Projekte numatyta pastatyti 2 naujus pastatus, kurių atskiruose blokuose galės įsikurti 34 verslo įmonės ir apie 1000 darbuotojų. Į šį projektą „Darnu Group“ investuos 30 mln. eurų.

Vystydama naują „Vilniaus verslo parko“ kompleksą „Darnu Group“ planuoja sutvarkyti ir įrengti Sedulų gatvę, o fasadinėje komplekso dalyje, šalia Ukmergės plento, bus įrengtos žaliosios zonos, pėsčiųjų takai. Kaip ir kiti įmonės vystomi prekybiniai sandėliai, taip ir naujasis kompleksas pasižymės efektyviais tvarumo sprendimais, individualia energijos apskaita bei galimybe ant stogo įsirengti saulės jėgainę. Šalia komplekso bus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė klientams ir darbuotojams.  

„Tikime ilgalaikėmis šio segmento perspektyvomis Vilniuje – didžioji dalis sandėlių sostinėje telkiasi senuose pastatuose, kurie neturi tinkamos infrastruktūros ir yra energiškai neefektyvūs, moraliai pasenę, o iš funkcinės perspektyvos nebeatliepia šiuolaikinių poreikių. Savarankiškai vystyti tokias – mišrias – patalpas verslai paprastai neturi resursų ir žinių, todėl siūlome išskirtinę galimybę jas įsigyti arba nuomotis, taip mažinant investicines ir kokybines rizikas bei taupant laiką“, – teigia „Darnu Group“ pardavimų ir nuomos vadovas Mykolas Čiplys.

Pasak jo, šias patalpas dažniausiai linkstama įsigyti, o ne nuomotis – tą rodo ir ankstesnių arba jau šiuo metu „Darnu Group“ vystomų „Vilniaus verslo parko“ pavyzdžiai, kai 85 proc. visų patalpų buvo parduotos. Įmonės atstovo teigimu, naujų patalpų rezervacijos jau vyksta, o atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir jau sukauptą patirtį, šiame projekte dar didesnis dėmesys bus skiriamas ne sandėliavimo, o biurų ir prekybos patalpoms, kurios sudarys reikšmingesnę vieno turtinio vieneto komplekse dalį.  

4,2 ha sklype statomas kompleksas yra jau trečiasis „Vilniaus verslo parko“ koncepcijos projektas sostinėje ir antrasis šalia Ukmergės plento.  Šalia jo „Darnu Group“ priklausančiame 3,4 ha sklype artimiausioje ateityje numatomas dar vienas apie 16 tūkst. kv. m. prekybinių kompleksas, kuriam šiuo metu rengiami projektiniai pasiūlymai. Skaičiuojama, kad įgyvendinus šiuos planus „Darnu Group“ sostinėje bus pastačiusi apie 65 tūkst. kv. m ploto prekybinių sandėlių patalpų.  

„Trys toje pačioje lokacijoje išsidėstę prekybinių sandėlių kompleksai sudarys atskirą prekybos miestelį sukurdami sinergiją verslams, o atvykstantiems klientams bus patogu vienoje vietoje rasti dar didesnę prekių ir paslaugų koncentraciją“, – teigia M. Čiplys. 

Naujojo „Vilniaus verslo parko“ komplekso statybas „Darnu Group“ jau pradeda, o numatoma statybų pabaiga – 2025 metų II ketvirtį. Šiuo metu bendrovė taip pat vysto 8200 kv. metrų ploto tokios pačios koncepcijos „Vilniaus verslo parką“ prie Gariūnų.

Be „Vilniaus verslo parko“ prekybinių sandėlių „Darnu Group“ šiuo metu stato pagrindinį „Rimi Lietuva“ logistikos centrą šalia Elektrėnų, vysto daugiafunkcį sostinės rajoną „Paupys“.

Artimiausiuose bendrovės planuose – naujojo gyvenamojo kvartalo „Sakai“ statybos šalia Karoliniškių draustinio ir Neries upės, startuosiančios jau antrąjį šių metų ketvirtį. 8,3 ha teritorijoje planuojama pastatyti apie 700 butų su požeminėmis automobilių saugojimo aikštelėmis, įrengti apie 900 kv. m ploto komercinių patalpų, vaikų darželį.

Įmonė taip pat rengiasi „Verslo trikampio“ teritorijos konversijai, kuri bus vykdoma kartu su uždarojo tipo informuotiems investuotojams skirta įmone „Verslo trikampis“. Praeitais metais „Darnu Group“ įsigijo ir rekordinę – 65 ha teritoriją –Vilniaus Užusienyje, kurioje planuoja vystyti naują sostinės rajoną.

Pranešimą paskelbė: Laura Šimkutė, Integrity PR, UAB

„Darnu Group“ už 30 mln. eurų statys dar vieną prekybinių sandėlių kompleksą šalia Ukmergės gatvės


„Darnu Group“ už 30 mln. eurų statys dar vieną prekybinių sandėlių kompleksą šalia Ukmergės gatvės

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą