Namai

„Hili Properties“ įsigijo „Dole“ prekybos centrą Rygoje

Maltos nekilnojamojo turto investicijų grupė „Hili Properties“ įsigijo prekybos centrą „Dole“ Rygos priemiestyje, Latvijoje.

Trijų aukštų prekybos centras yra 8 000 kv. m. bendro nuomojamo ploto, kurį šiuo metu dalijasi daugiau nei 60 nuomininkų – šie yra užėmę 95 proc. nuomojamų patalpų. Nuomininkų sąraše – prekybos centras „Rimi“, „Olimpic Casino“, greito aptarnavimo restoranas „Hesburger“, grožio ir namų apyvokos reikmenų parduotuvė „Drogas“.

„Dole“ įsikūręs tankiai apgyvendintame Kengarags rajone, pietiniame Rygos priemiestyje. Patraukliai įrengtas, patogioje lokacijoje įsikūręs prekybos centras lankytojams siūlo platų kasdienių prekių ir paslaugų asortimentą.

Tai naujausias „Hili Properties“ tarptautinio komercinio nekilnojamojo turto portfelio, kuris apima nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse, Rumunijoje ir Maltoje, papildymas. „Hili Properties“ akcijų portfelis dabar yra vertinamas 125 milijonų eurų. Paskutinis, didžiausias kompanijos sandoris Baltijos šalyse įvyko 2015 m., kai bendrovė įsigijo devynis mažmeninės prekybos kompleksus Rygoje ir aplink šį miestą.

„Hili Properties“ yra „Hili Ventures“, įvairių sričių kompanijas apimančios įmonių grupės su būstine Maltoje, dalis. „Hili Properties“ portfelį sudaro verslo paskirties pastatai, biurų patalpos pagrindiniuose komerciniuose rajonuose ir greito aptarnavimo restoranų patalpos.

„Šio turto įsigijimas prisideda prie mūsų plano auginti portfelį sparčiai besivystančiuose miestuose Baltijos šalyse ir visoje Europoje bei yra esminis strateginis žingsnis, – paaiškina „Hili Properties“ vykdančioji direktorė Sandra Murniece. – Šis turtas turi daug potencialo, o mes turime investicinį planą, kuriuo sieksime gerinti šio turto kokybę ir pritraukti naujų nuomininkų. Mūsų prioritetas, žinoma, yra išlaikyti puikius santykius su esamais nuomininkais – dabartinė turto valdymo įmonė „Linstow Center Management“ ir toliau bendradarbiaus su prekybos centre veikiančių mažmeninių tinklų bendruomene“.

Nuotraukos aprašymas:

„Dole“ prekybos centras Rygos priemiestyje nuo šiol priklauso Maltos bendrovei „Hili Properties“.

Apie „Hili Properties“

„Hili Properties“ strateginis portfelis išsidėstęs nuo Maltos iki Baltijos šalių ir Rumunijos. Jį sudaro išskirtiniai verslo centrai, mažmeninės prekybos kompleksai ir nekilnojamasis turtas, kuriame yra įsikūrę „McDonalds“ restoranai.

Visas bendrovės turtas valdomas, siekiant efektyvumo ir draugiškumo aplinkai. Vadovaujama patyrusių nekilnojamojo turto profesionalų tarptautiniu mastu, „Hili Properties“ siekia plėstis ir reikšmingai pasižymėti, kurdami nekilnojamojo turto rinką sparčiai besivystančiuose miestuose.

Nekilnojamojo turto verslas „Hili Properties“ yra įvairių sričių kompanijas vienijančios įmonių grupės „Hili Ventures“, kurios būstinė įsikūrusi Maltoje, dalis. Bendradarbiaudama su „McDonald‘s“ ir „Apple“, „Hili Ventures“ vykdo daugialypę veiklą šešiuose logistikos, inžinerijos, technologijų ir nekilnojamo turto skyriuose.

Šiuo metu „Hili Ventures“ veikia devyniose šalyse, kuriose dirba 9 000 žmonių komanda. „Hili Ventures“ yra tokių pasaulyje garsių prekės ženklų kaip „Allison“, „Cisco“, CMA, CGM, „Konecranes“, IBM, „Lenovo“, „Microsoft“, NCR, „Terberg“, „Tranter“, „Diebold Nixdorf“ ir kitų partneris.

Pranešimą paskelbė: Sonata Židlinskaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą