Studijos - Karjera

D. Nausėdienė Pakruojyje: džiaugiuosi garbaus amžiaus žmonių idėjomis ir aktyvumu

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį susitiko su Pakruojo rajono trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomene.

Pirmoji ponia domėjosi universiteto veikla, vykdomais projektais ir užsiėmimais, svarbiausiomis bendruomenės aktualijomis bei problemomis.

„Vyresnio amžiaus žmonių kasmet daugėja, tad tokios savišvietos organizacijos, sugrąžinančios garbaus amžiaus žmones į socialinį gyvenimą ar neleidžiančioms iš jo pasitraukti, yra labai reikalingos. Tikiuosi, jog esate girdimi savo gyvenamosiose vietose, vietinės valdžios institucijų ir įsiklausote vieni į kitus. Tikiu, kad esate įkvepiantis pavyzdys jaunimui, kad vieni iš kitų mokotės ir bendradarbiaujate“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmosios ponios teigimu, visi turime dėti pastangų tam, kad žmonės Lietuvoje senatvę galėtų pasitikti oriai ir sveikai. Todėl, pasak D. Nausėdienės, rūpinimasis savo sveikata, judėjimas, dalyvavimas profilaktinėse prevencinėse sveikatos ir kitose programose turi tapti įprasta praktika. Dar vienas svarbus kokybiško gyvenimo elementas – psichinė sveikata ir rūpinimasis savo asmenybės augimu nepriklausomai nuo amžiaus.

„Džiaugiuosi, kad skiriate daug dėmesio dailės, muzikos užsiėmimams ir paskaitoms. Apskritai žaviuosi Jūsų veikla, idėjomis, džiaugiuosi aktyvumu. Dėkoju už Jūsų išmintį, diegiamas vertybes, drąsą, patirtį, kuria dalinatės tarpusavyje ir su jaunąja karta“, – susitikimo pabaigoje teigė D. Nausėdienė.

2015 metais veiklą pradėjęs Pakruojo rajono TAU – savarankiška švietėjiška organizacija, vienijanti rajono savivaldybės senjorus nuo 55 metų amžiaus, neribojant išsilavinimo ir lyties. Universitetas jungia apie 200 narių, šiemet į TAU įstojo daugiau kaip 30 naujų narių.

Universitete vyksta anglų kalbos paskaitos, dailės, muzikos užsiėmimai, įvairūs seminarai psichologijos temomis, žygiai, susitikimai su žymiais žmonėmis, išvykos, edukacijos. Organizuojami praktiniai aktualūs susitikimai: apie teikiamas komunalines paslaugas, įvairių negalių pažinimą, visuomenės sveikatą ir kiti.

Pranešimą paskelbė: Dovilė Šalkuvienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą