Grožio paslaptys

Burkalifa – vieta, kur gimsta grožis

Kiekviena moteris svajoja apie lygią, spindinčią odą, kurios nereikia slėpti po kilogramu makiažo, tiesa? Liūdna, tačiau vos viena kita gali pasigirti tokia „Dievo dovana“. Raukšlės, inkštirai, randeliai paskutiniu metu yra tikras siaubas. Jei jau skaitote šį straipsnį, tikriausiai ši problema užklupo ir Jus. Nieko baisaus, turiu jums sprendimą.

Goldi

Ar girdėjote apie Goldbergų šeimos sukurtus ir užpatentuotus Goldi kosmetikos produktus? Papasakosiu kiek plačiau – Goldi kosmetiką sudaro  mineralai, išgaunami Negyvojoje jūroje, kurių poveikis neapsakomas – kosmetikoje nerasite parabenų, kurie mums tikrai nėra reikalingi. Nesvarbu, koks jūsų odos tipas – pamirškite apie alergijas ir raudoną, papurtusį veidą prieš šventę!

Absolute Care

Turbūt labiausiai paplitusi kosmetika visame margame pasaulyje. Iš Izraelio kilusi kosmetika pasižymi stebuklingomis savybėmis, kurios leidžia susikurti SPA aplinką namuose. Vaistų kvapą skleidžiančius kremus pakeičia gėlių aromatu dvelkiantys, akimirksniu veido ir kūno odą pamaitinantys kremai atkuria bet kokią papilkėjusią, išsausėjusią ar riebaluotis linkusią odą. Nereikia keliauti į druskų vonias ar mineralų kambarius, kadangi Absolute care prisotintas Negyvosios jūros mineralų, kurie pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Prestige Parfums

Atsibodo tie patys Gucci ar Chanel kvepalai? Norite išbandyti ką nors šviežesnio, naujesnio, prabangesnio? Štai jums pasiūlymas – Prestige Parfums kvepalai vyrams bei moterims. Aukščiausia kokybė, naujovė, prabanga – visi šie žodžiai apibūdina vieną žymiausios parfumerijos kompaniją, savo išskirtinumu pakerėjusią visus, kas bent kartą gyvenime naudojosi parfumerija. Vienas didžiausių pasiekimų – beveik savaitę išsilaikantis kvepalų aromatas! Išmėginę keletą mėginėlių pasinersite į kvapų jūrą, kurioje pasijausite lyg vaikas karuselėje, iš kurios taip nesinori išlipti.

Burkalifa

Manau, jog pamažu artėjant gražiausioms metų šventėms, o šalyje siaučiant virusui, kalėdines dovanas galima ruošti iš namų – užtenka apsilankyti internetinėje parduotuvėje https://burkalifa.eu/ ir išsirinkti tai, kas jūsų nuomone, nudžiugins jūsų artimuosius. Atsiimti prekes itin paprasta – apsilankyti ofise Vilniuje, ar tiesiog sulaukti kurjerio, kuris pristatys siuntą tiesiai prie jūsų durų. juk nebūna paprasčiau – stebuklus daranti kosmetika iš paties Izraelio vos per keletą darbo dienų pasiekia Jūsų rankas, o Jums belieka atsipalaiduoti bei mintimis nukeliauti į šiltuosius kraštus, kur kartu su Kleopatra mėgausitės mineralų teikiamais malonumais.

Kosmetikos specialistė Rusnė Šeputytė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą