Laisvalaikis

„BrainStorm“ pristato naują vaizdo klipą „Feels“

„Niekada nemanėte, kad sukursime muzikos takelį japonų animacijai? Nesitikėjome ir mes. Pamatykite naujausią vaizdo klipą ir pamėginkite jame atpažinti kiekvieną iš mūsų.“
BrainStorm 

  

Šiandien, balandžio 21-ąją, legendinė Baltijos šalių grupė „BrainStorm“ pristatė vaizdo klipą naujausiai savo dainai „Feels“. Šio unikalaus video autoriai – animacijos studija „HonkFu“. Animatoriai iš viso pasaulio dirbo net aštuonis mėnesius, kol sukūrė šį klipą japonišku manga stiliumi. Jame kartu su pagrindiniais istorijos veikėjais, „BrainStorm“ nariai taip pat atgimė superherojais. 

Kūrinio idėja kilo švedų muzikos prodiuseriui Magnus Nilsson, su kuriuo grupė dirba jau kelerius metus. Ši šiuolaikinė daina, o ypatingai priedainis, suteikiantis visiškos laisvės ir laisvo kritimo jausmą tapo nauju muzikiniu grupės eksperimentu. 

„Idėja kilo iš mano kasdienybės. Vieną dieną tarp savo dukters Lėjos žaislų pamačiau lėlę, sėdinčią neįgaliojo vežimėlyje. Mano pirmas įspūdis buvo: O Dieve, su kuo ji žaidžia!? Tačiau iš karto supratau, kaip siaurai ir stereotipiškai mąsčiau. Man buvo labai gėda. Taip pagrindine klipo heroje tapo mergaitė neįgaliojo vežimėlyje, kuri bijo gyvenimo ir žmonių. Ji išsigandusi, todėl, kad yra kitokia. Aš norėjau įkvėpti žmones palikti nuostatas nuošalyje ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra, su visais mumis jame“, – pasakojo grupės būgnininkas Kasparas Roga.

Pasaulinė vaizdo klipo „Feels“ premjera šiandien įvyko virtualaus renginio metu Brainstormfeels.com interneto svetainėje. Jo metu gerbėjai galėjo tiesiogiai pabendrauti su grupės nariais. 

Ši interneto svetainė liks aktyvi ir po reginio, kur kiekvienas turės galimybę pažaisti su vaizdo klipu susijusią viktoriną, laimėti prizus, užsiregistruoti specialiai tam sukurtame interaktyviame žemėlapyje bei pamatyti, kuriose šalyse „BrainStorm“ turi daugiausiai gerbėjų, rasti naujos atributikos, o svarbiausia, su nuolaida įsigyti bilietus į būsimą virtualų kinematografinį albumo pristatymą, kurį grupė žada išleisti jau šį rudenį.

Daina „Feels“ yra išleista „BrainStorm Records Company“ ir prieinama skaitmeninėse platformose visame pasaulyje. 

Pranešimą paskelbė: Živilė Brazė, Brainstorm Records LTD

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą