Horoskopai

Bendras horoskopas taurui

horoskopai11Asmenybė
Turite pavydėtiną sugebėjimą pastoviai uždirbti pinigus. Tai puiku, nes taip pasiekiate gyvenimo tikslą – saugumą. Didelę reikšmę Jums turi nuosavybė. Save apsupate turtu, kad jaustumėtės saugiai ir parodytumėte, kas esate ir ko pasiekėte. Jūs metodiški, tvarkingi, stiprios valios, nuoširdūs ir be galo patikimi. Nemėgstate permainų. Turite savo aiškią nuomonę ir tvirtai jos laikotės.

Bruožai
Jūsų drabužiai aukštos kokybės ir, greičiausiai, pasiūti iš natūralių ir malonių audinių, pavyzdžiui, šilko ar kašmyro. Namai jaukūs, apstatyti minkštais baldais ir papuošti skoningais meno kūriniais. Daugelis Taurų – puikūs, mėgstantys staigmenas virėjai. Tiek valgio ruošimas, tiek ir valgymas Jums tolygus dvasiniams išgyvenimams. Jeigu sodininkaujate, greitai pastebėsite, kad Jūsų prižiūrimi augalai tampa vešlūs ir gyvybingi.

Meilė
Bendravimas kartais Jums tarsi laisvalaikis, tačiau sykį apsisprendus, niekas neprilygs Jums ištikimybe. Tarpusavio santykiuose neapkenčiate nenuoširdumo bei apgaulės, ir, kaip ir visur kitur, ypač vertinate pastovumą. Mėgstate girdėti, kad Jus myli, tačiau, savo jausmus reiškiate gan vangiai. Saugokitės, kad Jūsų savininkiška prigimtis netaptų pavydu. Jūs ypač gerai sutariate su Svarstyklėmis ir Skorpionais, kurie laikas nuo laiko gali pasirodyti ne mažiau užsispyrę nei Jūs.

Karjera
Jus traukia tiek patalpose, tiek lauke esantys daiktai, todėl sėkminga karjera Jums nusimato kuriant madas, interjero dizainą, gaminant valgius, prekiaujant nekilnojamu turtu, taip pat žemės ūkyje. Esate kruopštūs, todėl gerai seksis finansuose bei architektūroje. Artistiška prigimtis leis puikiai jaustis meno, muzikos ar pramogų pasauly. Konfliktai Jums nepriimtini, todėl venkite politikos ir teisės.

Prekės pigiau:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą