Horoskopai

Kaip prisišaukti meilę? Valentino dienos burtai

Gąsdina mintis, kad šiemet nepavyks susirasti antros pusės? Valentino dienos burtai gali jums padėti prisišaukti meilę! Sakoma, kad kuo tikėsite, taip ir nutiks, tad pabandyti verta, tiesa?

Medetkų sėjimas

Būrėjos tvirtina, kad medetkos gali ne tik padėti privilioti mylimąjį, bet ir jį išsaugoti. Jei dar neturite antrosios pusės, Valentino dieną pasėkite medetkų, atsisukusios į Rytų pusę. Kai medetkos sužydės, atsiras ir mylimas žmogus. Jei norite išsaugoti mylimąjį, ruoškite jam medetkų arbatą – šis gestas bus tikrai gražus, o medetkų arbata ir sveika, ir skani.

Raskite atsakymą

Turbūt visų galvose kirba bent po vieną neatsakytą klausimą, taigi, Valentino diena – puiki proga gauti atsakymą. Ant balto popieriaus juostelių surašykite kuo daugiau atsakymų į jums rūpimą klausimą, pavyzdžiui, kada sutiksite savo mylimąjį (po savaitės, po metų, ir t.t.) Užsimerkite ir ištraukite popieriaus juostelę. Burkitės tik vieną kartą!

Mylimojo vardas

Valentino dienos išvakarėse ant popieriaus juostelių surašykite įvairius vyrų vardus. Pasidėkite po pagalve, ir vos tik ryte pabusite, ištraukite vieną popieriaus juostelę – ant jos parašytas vardas ir bus jūsų būsimo mylimojo.

Valentino dienos norai

Burtis gali ir visa draugų kompanija. Kiekvienas ant lapelio parašo savo didžiausią norą: susirasti mylimą žmogų, susituokti, ir t.t. Visi lapeliai susukami ir sukabinami ant vazoninio augalo. Vazonėlį kelis kartus apsukite, ir tada kiekvienas nusikabinkite po lapelį. Čia parašytas noras išsipildys iki kitų metų Valentino dienos.

Paleiskite į dangų balioną

Nusipirkite helio dujomis užpildytą balioną. Ant lapelio užrašykite savo norą, pririškite lapelį prie baliono siūlo, ir paleiskite į dangų (rinkitės tokią vietą, kurioje balionas nesutiktų kliūčių).

Meilės norų maišelis

Ant lapelių surašykite didžiausius savo troškimus. Sudėkite lapelius į nedidelį užrišamą maišelį. Į jį taip pat įdėkite gėlių žiedlapių ir meilę simbolizuojančių akmenukų. Maišelį nešiokitės su savimi tol, kol noras išsipildys. Tuomet užkaskite maišelį po žeme. Senovėje buvo tikima, kad norai išsipildo greičiau, jei popieriaus lapeliai įtrinami levandomis.

Prabangūs burtai

Jei norite sutikti svajonių vaikiną, galite išbandyti perlų burtus. Mintyse sudarykite pageidaujamų mylimojo savybių sąrašą. Paimkite tiek perlų, kiek jums metų, ir sudėkite juos į nedidelį aksominį maišelį. Kiekvieną naktį ant virvelės užverkite po vieną perlą, kol bus suverti visų perlų karoliukai. Tuomet perlų vėrinį suriškite, laukite jaunaties, ir 14 naktų nešiokite ant kaklo. Kai baigsite šį ritualą, netrukus pasirodys ir jūsų mylimasis.

Meditacijos burtai

Patogiai atsisėskite ir pasistenkite atsikratyti bet kokių įkyrių minčių. Uždekite žvakę, įdėmiai žiūrėkite į jos liepsną, ir galvokite apie savo būsimą mylimąjį. Garsiai ištarkite šias frazes: „Nuo šiol būsiu rūpestingas žmogus, aš užsitarnavau meilę ir laimę”, „Aš jau pasiruošiau tvirtiems ir ilgalaikiams santykiams, nusipelniau laimės“, „Mane supa meilė ir laimė, bet aš ir toliau stengsiuosi prie savęs pritraukti dar daugiau meilės“.

Vieni burtais tiki, kiti – ne, tačiau sutikite – kartais išbandyti įvairius burtus gali būti tikrai smagu. Žinoma, visada venkite juodosios magijos  (nebandykite išskirti poras ar  nuvilioti kitų žmonių laimę) –  tai gali atsigręžti prieš jus.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą