Apsauga ir nėštumas

Su vaikinu nusprendėme, kad norime vaikelio

Laba diena,
esu Agne. Esmė yra tame, kad su vaikinu nusprendėme, kad norime vaikelio. Jis manyje nuleido daugiau nei savaite prieš ir vieną dieną prieš mėnesines. Aš labai bijau, kad nieko nebus. Mes abu labai tikimės, bet mano draugas yra karštakošis ir iškarto pagalvos, kad aš esu nevaisinga. Aš jam sakiau, kad pastojimas užima nemažai laiko. Vienoms poroms tai užima pusę metų, kitoms mažiau ar daugiau… Šiaip mane domina tik tai ar yra įmanoma pastoti kai vsikinas baigia dieną prieš mėnesines?

NaudotosKnygos.lt

2 Comments

  • dovilsss

    Na matai, nėra gerai, kad jis karštakošis. Tačiau ir tokiems galima paaiškinti :). Tiesiog paaiškink visą susidariusią situaciją, ir jeigu (tfu tfu tfu per petį) apvaisinimas nebus sėkmingas, tai bandykite tada, kai žinai, jog mėnesinių nebus, ir būsi jau tu pati užtikrinta. Ir jeigu jis tave mylės – tai supras ;). Taip kad nepasiduokite 😉

  • ...

    Esu girdejus,kad sios dienos kaip tik yra nevaisingos. bandykit vaikely planuoti per ovuliacija. Po menesiniu praejus bent 5 dienoms..(tai nera tikslu) bet pries menesines nemanau ,kad pats tinkamiausias laikas 🙂 Sekmes!

Parašykite komentarą