Korona virusas – Karantinas,  Studijos - Karjera

Atšaukiama tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2020“

Informuojame, kad šalyje išliekant koronaviruso (COVID-19) grėsmei ir atsižvelgiant į šalies mastu taikomas prevencijos priemones, tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2020” balandžio 2–4 dienomis neįvyks.

Apgailestaujame, kad dėl susiklosčiusios situacijos neįvyks visam šalies agrosektoriui svarbus renginys, kasmet sukviečiantis tūkstančius lankytojų. Ir renginio organizatoriai – VDU ŽŪA Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko darbuotojai, ir dalyviai įdėjo daug darbo ruošdamiesi jubiliejinei, 25-ajai parodai.

Visi suprantame, kad žmonių sveikata ir saugumas yra svarbiausia, nepaisant patiriamų finansinių ir kitų nuostolių. Organizatoriai artimiausiu metu susisieks su parodos dalyviais dėl šalių sutartinių įsipareigojimų vykdymo suderinimo. 

Dėkojame už  supratingumą ir visų labai laukiame kitose VDU Žemės ūkio akademijoje organizuojamose parodose.

Informuojame, kad  2020 m. rugsėjo 24–26 dienomis VDU Žemės ūkio akademijoje organizuojama tarptautinė paroda „Inno panorama 2020“, kurios temos yra: žemės ūkio technologijos, įranga ir technika; sveikas ir saugus maistas; biožaliavų perdirbimas į aukštos pridėtinės vertės produktus; aplinkos priežiūra, aplinkosauga; atsinaujinančioji energetika ir kitos. Inovatyvūs įmonių produktai bus pristatomi „Inovacijų alėjoje“. Renginyje siekiama pademonstruoti tvarius sprendimus, kurie gali duoti proveržį regionų plėtrai. Parodos metu planuojamas inovacijų ir kontaktų festivalis, vyks seminarai, amatų ir sodinukų mugė. Daugiau informacijos apie šį renginį rasite interneto svetainėje www.innopanorama.lt.

Artimiausia paroda „Ką pasėsi…“ vyks 2021 m. kovo 25–27 dienomis.

Visiems linkime išlikti sveikiems. Iki kitų susitikimų!

Parodos organizatoriai

Pranešimą paskelbė: Martynas Gedvila, Vytauto Didžiojo universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą