Namai

Ar gali nuotekų valymo įrengimai veikti ekonominiu režimu?

Dauguma šių įrenginių gamintojų savo reklamose pamini tai, jog jų maži nuotekų valymo įrenginiai duoda mažas elektros energijos sąnaudas arba išsireiškia taip, jog jų kurti gaminiai yra ekonomiški. Tačiau nuotekų valymo įrengimai yra pagrįsti pastovaus režimo veikimu ir nevertinančiu kintančio nuotekų pratekėjimo. Na pavyzdžiui, jei nuotekų valymo įrenginys yra „nenaudojamas“ arba kitaip tariant vartotojas yra išvykęs ir įrenginys neturi jokios apkrovos, tuomet ekonomiškumo sąvoka sako, jog jis turėtų nenaudoti energijos, tačiau tų gamintojų įrenginiai vis tiek naudoja elektros energiją ir veikia vienodu režimu net ir nebūnant apkrovai. Tuo tarpu Enekos įmonės maži nuotekų valymo įrenginiai yra puikus ekonomiško įrenginio pavyzdys. Darbuotojai gali garantuoti, jog kai vartotojo nebus namuose kai nuotekų apkrovos beveik nebus, tuomet ir nuotekų valymo įrengimai „atostogaus“. Kaip tai veikia? Paprastai įrenginiui nustačius, jog vartotojas neperduoda nuotekų arba kitaip tariant nuotekų pritekėjimas yra minimalus – įrenginys automatiškai persijungia į ekonominį režimą, kuris, panaudodamas tik minimalias elektros sąnaudas palaiko įrenginio funkcionavimą iki tol, kol atsiras bent kažkoks pokytis, nuotekų pagausėjimas ar pan.

Kuo patogūs ir universalūs yra maži nuotekų valymo įrenginiai?

Visos turimos talpos turi teleskopines aptarnavimo šachtas. Kokie gi privalumai šio dalyko? Tai leidžia kiekvienam vartotojui individualiai nusistatyti įrenginio liuką lygiai su paviršiumi ir taip sudaryti palankias bei patrauklias sąlygas įrenginio įkomponavimui bet kurioje vietoje. Šio funkcionalumo pagalba vartotojui liukas nesudarys jokios nepatogios kliūties prižiūrint aplinką: pjaunant žolę, klojant plyteles, sodinant gėlynus, krūmus ar pan. Na o taip pat, jei norėsite pakeisti žemės paviršiaus lygį savo gyvenamoje teritorijoje, jums dažniausiai nereikės naujos šachtos, nes esama gali būti reguliuojama net iki 20 centimetrų intervale. To pagalba galima lengvai reguliuoti aukštį ir puikiai pritaikyti grunto lygio pokyčiams.

Kaip atrodo nuotekų valymo įrengimai?

Paprastai šie įrenginiai yra montuojami į polietileno modulines talpyklas, kurios garantuoja tvirtumą bei kokybę. Automatinio talpų formavimo metodika leidžia išvengti gamybos broko dėl vartotojų prisilietimo ir taip užtikrina didelius ir pastovius gaminių gabaritus. Enekos įmonės nuomone, net ir talpyklos turi atrodyti estetiškai, nors ir jos būna kasamos po žeme. Todėl maži nuotekų valymo įrenginiai turi savitą dizainą, kuris pagrįstas snaigės forma ir gali būti pastebimas talpyklos konstrukcijoje. Šis dizainas yra įkvėptas natūralios gamtos, patrauklus, bet kartu ir atsparus aplinkos apkrovimui. Kokybiškos įrenginio tarpinės užtikrina įrenginio sandarumą bei garantuoja, jog jokie pašaliniai dalykai neįeitų, o tuo pačiu ir neišeitų iš įrengimų. Na ir įrenginio viršuje galite pastebėti reguliuojamą teleskopinę šachtą, kuri užtikrina įrangos patogumą bei universalumą bet kokioje aplinkoje ir puikiai prisitaikant prie bet kokio aukščio grunto. Kas vartotojui suteikia gyvenamosios vietos komfortą be trikdžių.

Ar šiam įrenginiui suteikiama garantija?

Šiai įrangai yra suteikiama net 2 metų garantija elektroninėms dalims bei 10 metų garantija kitoms gaminio dalims. Todėl įsigydami prekes visada būsite maloniai bei profesionaliai aptarnauti, na o įvykus nesklandumams – Enekos kolektyvas visada padės išspręsti problemas, suteiks pagalbą ir garantuos malonią kliento patirtį. Įmonės gamintojai gali drąsiai suteikti garantiją tokiam ilgam laikotarpiui, nes yra užtikrinti nepriekaištinga gaminio kokybe ir žino, jog įrenginys atiduodamas neturės jokių gamybos defektų. Na o šioje srityje tai yra labai svarbu ir aktualu lyginant su konkurentais.

Parašykite komentarą