TV laidos

A.Užkalnis uždarbiaudavo poliruodamas biliardo kamuolius

BTV laidos „Užkalnio 5“ vedėjas Andrius Užkalnis šį pirmadienį ne tik uždavinės klausimus kitiems. Į studiją atėjęs Justinas Jankevičius privers jį persėsti į pašnekovo vietą ir pačiam pabūti kamantinėjamam.

Kaip iš tikrųjų atrodė A.Užkalnio gyvenimas Didžiojoje Britanijoje? „Turėdavau visokios veiklos. Poliruodavau kamuolius rusų biliardinėje, reikėjo „fūras“ su cigaretėmis krauti“, – J.Jankevičiui prisipažins jis. Kartais tekdavo netgi prie konteinerių šiek tiek laiko praleisti… „Didžiojoje Britanijoje jau turėjau įgūdžių, nes kartais žmonės nežino, kur ieškoti. Aš patarčiau apsižiūrėti, kur aplinkui yra prabangesni namai, automobiliai, ir tikrai ten konteineriuose galima daug visko rasti“, – patarimus dalins A.Užkalnis.

Ar taip gyvendamas dabartinis BTV laidos vedėjas kada nors bent girdėjo apie Didžiojoje Britanijoje jau daug metų vykstančią „Raudonos nosies dieną“? „Žinoma. Tiesa, pats savo televizoriaus nebuvau užgyvenęs, bet kambarėlyje, kurį nuomojomės kartu su Sergejumi ir Valera, jis buvo. Todėl, kai už skolas nebūdavo išjungtas kabelis, „Raudonos nosies dieną“ per televiziją mačiau, ir ne vieną kartą“, – pasakos turbūt garsiausias Lietuvos emigrantas, tiesa, dabar jau grįžęs į Lietuvą.

Laidoje „Užkalnio 5“ taip pat sužinosite, ar tiesa, kad A.Užkalnis bijo liftų, ar jis vogtų, jei būtų atsidūręs Irmos Jurgelevičiūtės vietoje ir daug kitų linksmų, intriguojančių dalykų.

„Užkalnio 5“ – pirmadienį 19 val per BTV

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą