Grožio paslaptys

7 nemokami ir efektyvūs patarimai jūsų grožiui

Pasaulis mus privertė manyti, kad nėra jokių paprastų ir nebrangių grožio priežiūros patarimų. Žinoma, galite bandyti ginčytis, tačiau tereikia paminėti vieną neginčijamą faktą. Grožio rinka yra beveik 280 milijardų EUR verta imperija. O tai reiškia, kad absoliučiai kiekviena moteris per savo gyvenimą išleidžia apytiksliai 14 Eur grožio priemonėms. Be abejo, ši suma atrodo labai nedidelė, tačiau reikia atsižvelgti į minėtus 280 mljrd. EUR – šis skaičius padalinamas visoms pasaulio moterims. Taigi, grožio rinka neabejotinai yra milžiniška ir turinti didžiulę įtaką žmonių kasdienybei bei priimamiems grožio puoselėjimo sprendimams. Tačiau jei nenorite judėti kartu su visa minia ir daryti būtent tai, ką sako reklamos, visuomet galite rasti nemažai naudingų ir nesudėtingų patarimų.

Banano ir kiaušinio mišinys – puiki plaukų stiprinimo kaukė

Norite, kad jūsų plaukai būtų stipresni, sveikesni ir labiau žvilgantys? Tiesiog sumaišykite vieną kiaušinį su sutrintu bananu. Pagamintą mišinį užtepkite ant savo plaukų ir palikite apytiksliai 10 – 30 min. Galiausiai nuplaukite įprastiniu būdu (jei naudojate parduotuvėje įsigytą plaukų kondicionierių, juo galite ištrenkti tik plaukų galiukus). Viskas – to visiškai pakaks.

Drėkinanti nagų procedūra

Penkioms minutėms panardinkite savo nagus į alyvuogių aliejų. Tuomet beliks mėgautis puikiai atrodančiais nagais!

Paprasta medaus kaukė

Natūralus medus yra puiki antibakterinė priemonė, padedanti odą paversti minkšta, lygia ir gražia. Kartą per savaitę vieną arbatinį šaukštelį medaus švelniai įtrinkite į veido odą. Palikite 5 – 10 min. Tuomet nuplaukite su šiltu vandeniu.

Obuolių actas

Jei naudojate komercinį šampūną, norėdami eliminuoti bet kokių nešvarumų sankaupas, pasitelkite obuolių actą. Vieną ketvirtąją puodelio obuolių acto sumaišykite su vienu puodeliu vandens ir šiuo mišiniu įtrinkite savo plaukus. Toliau įprastiniu būdu galite naudoti plaukų kondicionierių.

Alkūnių ir kelių šveitimas

Per pusę perpjaukite apelsiną ir trinkite juo savo kelius ir alkūnes. Rezultatai jus nustebins. Be to, galėsite mėgautis ir maloniu kvapu.

Švelnus kūno odos šveitiklis

Sumaišykite 2:1 santykiu alyvuogių aliejų su jūros druska. Tai bus labai greitas ir efektyvus odos šveitiklis. Šis mišinys padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, o tai reiškia, kad jūsų oda tampa lygesnė, švelnesnė ir labiau spindinti.

Plaukelių šalinimas

Nenorint pažeisti savo kūno odos, tačiau siekiant efektyviai pašalinti odos plaukelius, gali būti pasitelkiami šiuolaikiniai modernūs epiliatoriai, kurie leidžia išvengti pernelyg dažno plaukelių šalinimo ir palengvina visą grožio priežiūros rutiną.

Prekės pigiau:
 
Converse Chuck Taylor All Star Ox Black/Black 41,5
 
LORENZO 42-27-13-9 Black 38
 
AUDIMAS Ilga sportinė liemenėlė 2111-309 Black M
 
AUDIMAS Maudymosi glaudės 2011-517 Biosphere/Black XL
 
AUDIMAS Švelni modalo suknelė 2111-007 High Rise Melange L

Parašykite komentarą