Laisvalaikis

4 patarimai, kurie praskaidrins miegamajame užslinkusius debesis

Kartais santykiuose ateina laikas, kai seksualinis gyvenimas susiduria su sunkumais – tai gali būti tiek dėl hormonų pokyčių, tiek ir dėl streso ar tiesiog miegamajame įsivyravusios rutinos ir nuobodulio. Tačiau, kai seksualiniame gyvenime atsiranda monotonija, visuomet yra galimybė tai ištaisyti ir seksą paversti kur kad įdomesniu, malonesniu bei smagesniu užsiėmimu. Todėl skubame jums pateikti kelis patarimus, kurie pagyvins jūsų seksualinį gyvenimą.

Išbandykite naujas pozas

Ne kiekviena sekso poza visuomet yra labai patogi, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jums nevertėtų jų išbandyti. Net jei per daugybę metų jūs atradote jums patinkančią sekso pozą, neturėtumėte ja apsiriboti. Jei norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir patirti naujų seksualinių pojūčių, pats metas išbandyti naujas pozas.

Išbandykite sekso žaislus

Sekso žaislų pasitelkimas miegamajame suteikia seksualiniam gyvenimui gerokai daugiau naujų pojūčių, kurių priešingu atveju nebūtų galimybės pajusti. Nuo vibravimo iki pulsavimo ir įsiskverbimo – leiskite drauge miegamajame išbandyti įvairius sekso žaislus, kurie paskanins jūsų seksualinius malonumus ir padės vienas kitą pažinti dar geriau. Žinoma, turėtumėte rinktis tik aukščiausios kokybės ir saugius sekso žaislus.

Sudarykite fantazijų sąrašą

Kiekvienas žmogus turi ne vieną seksualinę fantaziją, tačiau nepaisant to, tik labai nedidelė dalis apie savo fantazijas yra linkę kalbėti su antrąja puse. Ir tai yra labai didelė problema, kuri gali pakenkti seksualiniam gyvenimui. Turėtumėte išlaisvinti save ir į šoną pastumti savo gėdos jausmą – kai kalba pakrypsta apie seksualinius malonumus ir tikrą pasitenkinimą, jums tiesiog būtina vienas su kitu pasidalinti savo seksualinėmis fantazijomis. Ir tam puikiai padėtų tokių fantazijų sąrašo sudarymas, pasidalinant juo su savo antrąja puse.

Drauge pažiūrėkite erotinį filmą

Dažniausiai erotinius filmus žmonės yra linkę žiūrėti vienumoje, tačiau seksologai su monotonija ir kitais sunkumais miegamajame susiduriančioms poroms pataria nevengti retkarčiais erotinį filmą pažiūrėti drauge. Nors pradžioje tai darydami jūs galite jaustis šiek tiek nejaukiai, turėtumėte pasistengti atsipalaiduoti ir kartu pasimėgauti tuo, kuo iki tol mėgaudavotės vieni. Tai gali tapti labai veiksminga priemone siekiant praturtinti savo seksualinį gyvenimą ir nuspalvinti jį ryškesnėmis spalvomis.

Daugiau patarimų rasite https://www.crazylove.no/blogg

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą