Laisvalaikis

13 milijonų eurų Lietuvai – vilnietis „Vikinglotto“ laimėjo Baltijos šalyse rekordinę sumą

Trečiadienio vakarą Lietuvą sudrebino rekordas – „Vikinglotto“ žaidėjas iš Vilniaus laimėjo Aukso puodą su daugiau nei 13 milijonų eurų. Šis laimėjimas didžiausias per beveik 30 loterijų organizavimo metų ne tik mūsų šalyje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Vasario 10 d. pirktas „Vikinglotto Plius“ bilietas žaidėją iš Vilniaus pavertė sėkmingiausiu žmogumi šalyje. Jam atiteko daugiau nei 13 milijonų eurų – beveik dvigubai daugiau nei ankstesnis 7,6 mln. eurų rekordas.

Laimingasis bilietas pirktas parduotuvėje „Iki“, esančioje Buivydiškių g. 17, Vilniuje. Laimėtojui atiteko „Vikinglotto“ Aukso puodas su 13 082 472 eurais, kurį atnešė loterijos bilietas su atsitiktiniu laimingų skaičių deriniu. Žaidėjas kviečiamas susisiekti su loterijos organizatore „Olifėja“, paskambinant telefono numeriu +370 5 275 17 51, ir vėliau atvykstant pareikšti teisių į laimėjimą. Tam bus reikalinga pristatyti laimingąjį bilietą.

„Džiaugiamės žaidėjui iš Lietuvos tekusiu laimėjimu ir sveikiname naująjį milijonierių, kuris padvigubino iki šiol kauniečiui priklausiusį rekordą. „Vikinglotto“ loterijoje kiekvieną trečiadienį dalyvauja žaidėjai iš 10 šalių. Jie visi kartu suneša loterijos prizinį fondą. Būtent dėl šios loterijos tarptautiškumo galime žaidėjams pasiūlyti tokio įspūdingo dydžio laimėjimus“, – laimėtoją sveikino „Vikinglotto“ Lietuvoje organizuojančios „Olifėjos“ generalinis direktorius Antanas Muraška.

Kartu su lietuviu laimėjimais trečiadienio vakarą džiaugėsi dar du žaidėjai. Danas ir norvegas pasidalino „Vikinglotto“ Didįjį prizą – 249 000 eurų.

Rekordinį laimėjimą atnešęs „Vikinglotto Plius“ bilietas turi 6 skaičių derinius, jo kaina – 4,5 euro. Paprastame „Vikinglotto“ biliete būna 2 skaičių deriniai. Aukso puodas laimimas atspėjus 6 pagrindinius ir 1 papildomą, Vikingo, skaičių.

Vilniečio sėkmė taip pat pralenkė ankstesnį, 2020-aisiais estui atitekusį įspūdingą laimėjimą. Liepos 1 d. daugiavaikis tėtis iš Estijos „Vikinglotto“ laimėjo 10,8 milijono eurų. Šis žaidėjas visą savaitę girdėjo naujienas apie didžiulį laimėjimą Estijoje ir tik nusprendęs internetu nusipirkti bilietų kitos savaitės „Vikinglotto“ žaidimui, pamatė, kad daugiau nei 10 milijonų eurų atiteko būtent jam.

Loterija „Vikinglotto“ pasižymi dažnais laimėjimais. 2020-aisiais 42 lietuviai laimėjo 5+1 kategorijos prizus, skirtus tik Lietuvai, kurių bendra vertė buvo didesnė nei 768 tūkst. eurų. Lietuvos žaidėjams iš viso atiteko laimėjimų už daugiau nei 3,22 milijono eurų.

Šis vilniečiui atitekęs laimėjimas pagerino iki šiol „Eurojackpot“ loterijai priklausiusį Lietuvos laimėjimų rekordą. Prieš keletą metų inžinierius iš Kauno „Eurojackpot“ loterijoje laimėjo 7,6 milijono eurų.

Dalyvaudami „Olifėjos“ loterijose žaidėjai jau 28 metus finansuoja Lietuvos olimpinį judėjimą. Iš viso sportą pasiekė 101 mln. eurų pajamų iš loterijų, o vien per pastaruosius 3 metus – net 20 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą