Sveikata

Žymios merginos dalinasi patarimais, kaip pasidaryti natūralų makiažą

Natūralus makiažas jau keletą metų iš eilės išlieka viena pagrindinių grožio tendencijų, o karantino metu, kuomet bendraujama tik technologijų pagalba, toks makiažas yra itin aktualus. Profesionaliai neutraliai bei natūraliai atrodančio makiažo paslaptis – tinkamai pasirinktos dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Metų pradžioje penkios žavios merginos pradėjo draugystę su „Maybelline New York“ ir susijungė į „Maybelline Squad“. „Maybelline Squad“ merginos – Iglė Bernotaitytė, Marija Grabštaitė, Kamilė Kanapeckaitė, Almantė Pociūtė, Justė Štakaitė, dalinasi patarimais, kaip susikurti kasdieninį natūralų makiažą ir kaip tinkamai pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones.

„Maybelline Squad“ pasirinkome prekės ženklui artimas skirtingas merginas – kiekviena iš jų yra unikali bei reprezentuoja skirtingą pamėgtą stilių, gyvenimo būdą. Mūsų naudojamos pažangios technologijos bei naujausių mados tendencijų derinys leidžia sukurti drąsią, stilingą, miesto žavesiu pulsuojančią kosmetiką, kuri atitinka įvairius poreikius, tiek siekiant sukurti natūralų, tiek drąsų įvaizdį“, – atskleidžia „Maybelline“ komunikacijos projektų vadovė Darja Tupčaja.

Veido odos netobulumų paslėpimas

Tinkamas veido drėkinimas ir jo padengimas paruošiamosiomis priemonėmis yra vienas svarbiausių natūralaus įvaizdžio žingsnių. Atlikėja Marija Grabštaitė sako, kad rinkdamasi maskuojamąją priemonę atkreipia dėmesį ne tik į veido odos netobulumų maskavimą, tačiau ir į kitus aspektus.

„Man labai svarbu, kad maskuoklis ne tik atliktų pagrindinę savo funkciją – maskuotų veido odos nelygumus, bet ir kovotų su odos atspalvio pakitimais bei suteiktų odai stangrumo. Maskuokliu ne tik paslepiu raudonos dėmeles, jį naudoju ir norint užmaskuoti bemiegės nakties padarinius – tamsius paakius. Be to, maskuoklis naudojamas aplink akis suteikia skaistumo, o žvilgsniui – žvalumo“ – dalinasi dekoratyvinės kosmetikos naudojimo ritualais M. Grabštaitė.

Plonas veido padengimas

Atlikėja Iglė Bernotaitytė sako, kad atlikdama natūralų makiažą didžiausią dėmesį teikia tinkamo makiažo pagrindo pasirinkimui.

„Net ir karantino metu norisi, kad veido oda atrodytų lygi, tačiau nebūtų apkrauta dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis. Labai svarbu pasirinkti, jog makiažo pagrindo atspalvis būtų kuo artimesnis veido odos spalvai – tokį makiažo pagrindą dengiu itin plonu sluoksniu, tačiau to pakanka, kad būtų paslėpti nedideli veido odos nelygumai. Lengvą veido padengimą makiažo pagrindu, kuris suteikia veidui gaivumo, kasdienai renkuosi bet kuriuo metų sezonu – tiek žiemą, tiek vasarą“, – atskleidžia I. Bernotaitytė.

Tvarkingų antakių suteikiamas gyvybingumas 

Makiažo specialistė Justė Štakaitė mano, kad tinkamas antakių formos ir dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimas užtikrina veido išraiškingumą ir suteikia įvaizdžiui gyvybingumo.

„Paryškinti ir tvarkingi antakiai gali pagyvinti net ir itin natūralų įvaizdį. Antakių pieštuko atspalvį reikėtų derinti ne tik prie plaukų spalvos – svarbu atkreipti dėmesį ir į odos spalvą, taip pat ar jos potonis šaltas ar šiltas. Minkštas antakių pieštukas tepsis itin lengvai ir paliks švelnius potėpius, kuriuos išlyginti bei išskaidyti padės specialus šepetėlis. Plonos pieštuku paliekamos linijos padės išgauti natūralų įvaizdį“ – teigia specialistė J. Štakaitė.

Blakstienų išraiškingumas

Natūraliam įvaizdžiui sukurti dažant blakstienas svarbu nepersistengti – svarbu, kad blakstienų tušo pakaktų vos keleto potėpių. Socialinių tinklų turinio kūrėja Kamilė Kanapeckaitė sako, kad prieš išeinant iš namų visuomet padažo blakstienas tušu.

„Blakstienų tušą naudoju beveik kasdien – tai yra neatsiejama mano natūralaus makiažo dalis. Net jeigu laiko nėra, visuomet stengiuosi pasidažyti bent blakstienas, kurios tarsi įrėmina akis ir dar labiau jas išryškina. Dėl šios priežasties man yra labai svarbu, jog užtektų vos trijų blakstienų tušo potėpių natūraliam įvaizdžiui sukurti“ – sako K. Kanapeckaitė.

Natūraliai spindinčios lūpos

Modelis ir turinio kūrėja Almantė Pociutė pabrėžia, kad natūraliam įvaizdžiui užbaigti svarbu nepamiršti lūpų.

„Mėgstu būti tiek itin ryškia, tiek itin natūralia, tačiau man visuomet svarbiausia, kad lūpų dažnai išliktų itin ilgai – jie nenusitrintų ir neišbluktų. Kasdienai ir kelionių metu dažniausiai renkuosi natūralų makiažą ir rausvus ar artimus odos spalvai lūpų dažų atspalvius. Net ir neryškias spalvas itin svarbu padengti pagal lūpų kontūrus, tai geriausia padaryti skystais lūpų dažais, kurie užtikrina lengvą naudojimą ir padengimą“, – dalinasi A. Pociūtė.

Apie Maybelline New York

„Maybelline New York“ – kosmetikos priemonių lyderis Lietuvoje ir pasaulyje, kurio prekių ženklo produkcijos galima įsigyti daugiau nei 120 šalių. Pažangiausių technologijų formules derindami su naujausiomis mados tendencijomis ir nepakartojamu Niujorko stiliumi, mes, „Maybelline New York“, siekiame pasiūlyti pažangių, prieinamų ir lengvai naudojamų kosmetikos priemonių kiekvienai moteriai, norinčiai pabrėžti savo grožį ir išreikšti save. Mūsų misija – #makeithappen.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą