Laisvalaikis

Žiemos dovanos neturi būti nuobodžios!

Artėjant gražiausioms metų šventėms, įsisuka tikras dovanų bumas! Visi lekia, skuba, ieško… Tačiau, Dovanų sala ekspertai pataria per ne lyg neskubėti, ir naujametinės ar kalėdinės dovanos ieškoti iš širdies. Juk taip norisi nustebinti mylimą žmogų, ir išrinkti jam ką nors originalaus, ar ne? Galiausiai, palepinti šventine dovana galima ir save patį! Populiariausia, patogiausia ir tikrai nenuobodi – eDovana pradžiugins kiekvieną. Unikalių pramogų pasiūlymų galite ieškoti Dovanų sala internetiniame puslapyje. Nepasiklysti begalės pasirinkimų jūroje jums padės dovanų suskirstymas į specialias kategorijas. Čia galima rasti įvairių pasiūlymų pagal norimą vietą, veiklos tipą, žmogų ir t.t. Vieno akį patrauks malonumų kupini masažai, kitą sužavės ekstremalus važinėjimas motociklu, tačiau kiekvienas būtinai ras sau tinkantį ir patinkantį pasiūlymą internetu.

Turbūt galvojate, kodėl verta rinktis Dovanų salą? Ogi, viskas prasideda nuo mūsų nuoširdaus noro padėti klientui atrasti TĄ pasiūlymą, todėl visos dovanos yra išsamiai aprašytos, suskirstytos specialiomis kategorijomis. Taip pat, užsisakę eDovaną, jos elektroniniu paštu sulauksite vos minutės bėgyje. Naujametinės ir kalėdinės dovanos čia keliauja kone žaibo greičiu, ir viskas vos kelių mygtukų paspaudimu! Nustebinti gali ir pakankamai ilgas (12-os mėnesių) dovanų kuponų galiojimo laikas. Taip mes siekiame, kad klientai išties atrastų jiems patogų laiką ar net metų sezoną dovanai panaudoti. Jeigu nusipirkote ne tą pasiūlymą, visuomet yra galimybė kuponą grąžinti ar pakeisti jį kažkuo nauju.

Kalbant apie Dovanų sala pasiūlymus, mes turime kategoriją skirtą SPA malonumų gerbėjams. Šios paslaugos itin tinkamos visiems, kurie tiesiog dievina masažus, šveitimus, pirtis, baseinus ir kitas vandens bei SPA pramogas. Taip pat, šiame puslapyje galite atrasti ir gurmaniškas pramogas – skanų bei malonų pasibuvimą restorane. Šie dovanų kuponai pradžiugins visus smaližius ir naujų potyrių gerbėjus. Aktyvios bei ekstremalios veiklos beieškantiems, taip pat pilna pasiūlymų – galima rinkti iš auto moto pramogų, skraidymo, šuolių parašiutu, ekstremalaus šaudymo ginklu bei daugybės kitų. Taipogi, siūlome pasirinkimus ir poilsio išsiilgusiems. Tai – išvykos į kaimo turizmo sodybą, prabangų viešbutį ar namelį prie jūros.

Norint originalios naujametinės ar kalėdinės dovanos, reikia įdėti truputėlį pastangų, ir kartais tiesiog daugiau paieškoti, o kad tai daryti jums būtų lengviau, Dovanų sala specialistai paruošė trumpą sąrašiuką žiemos dovanų, kurios galėtų sušildyti kitam ar sau širdį!

Palepink kitą ar save

Žinoma, palepinti savo mylimus žmones yra labai malonu ir reikalinga, bet ne mažiau svarbu pasirūpinti ir savimi, o tai galite padaryti leisdami sau nusipirkti unikalią žiemos dovaną! Apačioje sudėliojome dovanas į lenteles, ir aprašėme kelias išskirtines jų savybes. Permeskite akimis visą informaciją, ir galbūt paaiškės, kad tai, ko ieškote, yra visai šalia…

Pirmiausia, pradėsime nuo poilsinių dovanų:

PasiūlymasSavybės
Išvyka į sodybąSvetingas gamtos glėbys, ramybė atokiame kampelyje, laikas su šeima
Nakvynė prie jūrosPabuvimas prie jūros, praleistas laikas kartu, kokybiškas poilsis
Viešnagė viešbutyjeGeras miegas, SPA paslaugos, skani vakarienė

Kai jau perskaitėte mūsų poilsinius pasiūlymus, galime keliauti prie sekančių. Dabar eilė – tikriems malonumams! Šis skyrius skirtas specifiškai SPA paslaugų gerbėjams. Kadangi šių pramogų spektras itin platus, mes nusprendėme išrinkti kelias populiariausias:

PasiūlymasSavybės
MasažasRaumenų atpalaidavimas, skausmo mažinimas, imuniteto stiprinimas
PirtisKvėpavimo takų valymas, imuniteto stiprinimas, raumenų atpalaidavimas
BaseinasMankšta, atsipalaidavimas, raumenų tonuso gerinimas plaukiant

SPA malonumus iš tiesų verta pasiūlyti pabandyti ir tiems, kurie niekada nėra bandę. Šie atneša teigiamą naudą ne tik visam kūnui, organizmui ir sveikatai, bet ir gerina psichoemocinę būklę. Na, o dabar keliaujame prie ekstremalių pramogų:

PasiūlymasSavybės
Šuolis parašiutuLaisvojo kritimo jausmas, didelė adrenalino dozė, neįkainojama patirtis
Važinėjimas motocikluDidelis greitis ir trauka, patirtis vairuojant motociklą, kraują prajudinantis jausmas
Ekstremalus šaudymasGalimybė išbandyti įvairius ginklus, taiklumo išmėginimas, azartiškos varžytynės

Jeigu vis dar neišsirinkote norimo pasiūlymo, galbūt jis laukia jūsų šioje paskutinėje kategorijoje, kur vyrauja veiklų įvairovė:

PasiūlymasSavybės
DegustacijaNauji potyriai, skanus maistas, romantiškas laikas su antra puse
Povandeninis nardymasPovandeninio pasaulio tyrinėjimas, įsimintinos akimirkos, naujas hobis
ŽvejybaHobis, laimikio sugavimo džiaugsmas, pabuvimas gamtoje
NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą