TV laidos

„X Faktoriuje“ dalyvaujantis I. Kviko sūnus nori būti dainininku: tėvas prieštarauja, varo iš namų

Sekmadienį TV3 žiūrovai turės galimybę stebėti populiariausią Lietuvoje muzikos šou „X Faktorius“. Antrojoje projekto laidoje pasirodys romų dainininko Ištvano Kviko sūnus Michailas. Jis į sceną žengs kartu su savo pusbroliu Nikita. Vilniuje gyvenantys romai atliks prieš keletą metų itin populiarų kūrinį – Lucenzo Feat. Don Omar dainą „Danza Kuduro“.

Vaikinai į „X Faktoriaus“ sceną užlips besišypsodami. Tačiau realybė yra visai kitokia. Michailas atviraus – jo tėvas, Grupės „Sare Roma“ lyderis, yra nusiteikęs prieš tai, kad sūnus dainuotų. „Dėl to buvo labai daug konfliktų. Kai groju, visada prašau, kad tėvas pasižiūrėtų, ar teisingai groju. Tačiau net kada aš groju gerai, jis vis tiek sako, kad blogai“, – sekmadienį, 19.30 val. pasakos vaikinas.

Priežastis labai rimta – dainininkas bijo dėl savo sūnaus ateities. „Demokratija yra gerai, bet vis tiek šeimoje turi būti tvarka. Čia yra labai rizikingas dalykas, nes tu esi muzikantas, tau šlovė ateina, žmonės prašo autografų. Gali kartais ir išgerti, pabūti ilgiau, o gal net namie nenakvoti. Juk mane visi myli“, – priežastis, kodėl nesiūlo sūnui rinktis dainininko profesijos, sakys I. Kvikas.

Ant žinomo vyro yra supykęs ir jo broils, kadangi Michailas kartu su savimi kviečia dainuoti ir pusbrolį Nikitą. „Tėvas man visai neleido dainuoti. Kartais net sakydavo, kad išeičiau iš namų, sakė, kad su daina aš niekur nenueisiu, nebus ateities“, – atvirai apie tėvo požiūrį į dainavimą kalbės vaikinas.

Niekam ne paslaptis, kad romų šeimose taisyklės yra labai griežtos. Tėvo žodis šeimoje yra paskutis. „Turime savo versliuką, jį reikia prižiūrėti. Yra sesės, mama, kurias reikia prižiūrėti, kai tėvas koncertuoja. O jis įsivaizduoja, kad bus muzikantas“, – atvirai kalbės I. Kvikas.

Tačiau tiek Michailas, tiek Nikita nekreips dėmesio į tėvų kalbas ir išdrįs ateiti į populiariausio Lietuvoje muzikinio šou sceną. Kaip jiems pasiseks? Ką grįžus namo pasakys tėvas? Visa tai paaiškės jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

„X Faktorius“ – geriausias visų laikų šou tavo gyvenime! Sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą