Namai

Workland atidaro 5 – ąją bendradarbystės erdvę Vilniuje

„Workland“, pirmaujantis lanksčių biurų erdvių operatorius, plečia savo tinklą Baltijos šalyse ir greitu metu atidarys dar vieną pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių centrą „Workland Bures“ Vilniuje. Taip pat metų planuose – naujų centrų atidarymas Rygoje ir Taline.

„Biurų erdvių ateitis – tai lankstumas. Mes pastebėjome išaugusią paklausą tarp kompanijų, ieškančių inovatyvių, įkvepiančių, darbuotojais pasirūpinančių darbo erdvės sprendimų savo komandoms. Kadangi hibridinis ir nuotolinis darbo modeliai tapo norma, lanksčių biurų erdvių poreikis per paskutinius 6 mėnesius išaugo dar labiau. 2022 – ieji bus „Workland“ plėtros metai; be „Workland Bures“ atidarymo Vilniuje, mes taip pat planuojame plėsti savo bendrarabystės erdvių tinklą Taline ir Rygoje, tikėdamiesi padidinti esamo verslo augimą 40%, didindami savo lanksčių biurų erdves rinkoje per 7 000 kv. m. Į mūsų 5 – erių metų planus įeina dar agresyvesnė plėtra, kuri atlieptų greitai augančią paklausą,“ komentuoja Indrek Hääl, „Workland“ steigėjas ir valdybos pirmininkas.

Vis didesnės įmonės renkasi lanksčius biurų erdvių sprendimus. Tokių erdvių gebėjimas prisitaikyti prie greitai besikeičiančių verslo poreikių svarbus nebe tik startuoliams ar mažesnėms įmonėms: visi peržiūrėjo savo išlaidas bei turimus kontraktus ir permąstė biuro erdvės poreikius. „Priešpandeminės standartinės biurų nuomos sutartys buvo peržiūrėtos ir verslai pasiruošė žengti žingsnį, suteikiantį daugiau lankstumo ir sumažinantį biuro patalpų nuomos kaštus. Be to, darbo aplinka tampa  svarbia motyvacijos paketo dalimi naujiems darbuotojams. Mes matome, kad darbo vietos lūkesčiai tampa vis didesni  –  tai turi būti vieta ne tik komandos narių bendradarbiavimui, bet ir naujų verslo ryšių mezgimo galimybėms,“ teigia I. Hääl.

„Workland“ užims visą „3BURĖS“ biurų centro aukštą ir pavers jį įkvepiančiu bei funkcionaliu bendradarbystės centru. Čia bus ne tik įvairių dydžių privačių, pilnai aptarnaujamų bei įrengtų biurų, bet ir bendradarbystės erdvių, erdvių susitikimams bei poilsiui, kurios atitiks kiekvieno darbo stilių. Centre bus įrengta apie 250 darbo vietų, pritaikytų koncentravimuisi į bendruomenę ir lankstumą. „Hibridinis darbas tampa pagrindiniu daugelio įmonių pasirinkimu, o „Workland“ centruose lengva keisti darbo vietų skaičių ir pobūdį, keičiantis įmonės poreikiams,“ paaiškina Hääl.

„3BURĖS“ biurų kompleksas įsikūręs strategiškai patogioje vietoje Lvovo gatvėje, prie pat Konstitucijos prospekto. Vilniaus miesto savivaldybė, Registrų centras, Vilniaus rajono savivaldybės administracija bei kitos svarbios institucijos pasiekiami pėsčiomis, o „Europos“ prekybos centras, taip pat Vilniaus Senamiestis – vos už kelių minučių kelio automobiliu.

Kęstutis Sasnauskas, „Eastnine“ valdybos pirmininkas, džiaugiasi „Workland“ bendradarbystės centrui pridedant vertės esamam biurų kompleksui. „Mes taip pat pastebime augantį lankstumo poreikį, ypač tarp mažesnių nuomininkų ir kalbant apie darbo erdves ir nuomos terminus. Esame įsitikinę, kad „Workland“ įsikūrimas padės patenkinti visų klientų poreikius,“ teigia K. Sasnauskas.

„3BURĖS“ atliepia modernios visuomenės poreikius, siūlydami 1 017 automobilių parkavimo vietų, automobilių plovyklą, dviračių stovėjimo vietas, įkrovimo vietas elektromobiliams.  Pastate yra ir 3 restoranai: iLunch, pietausim.lt and FreshPost, lokaciją paverčiantys dar patogesne verslams. Daugiau nei 50 įmonių ir 2 500 darbuotojų jau pasirinko šį biurų kompleksą. „Kompleksas „3BURĖS“ – tai geriausios kokybės biurų pastatas su panoraminiais Vilniaus vaizdais, įkvepiančiais tiek tradicinius verslus, tiek startuolius. Tvarumas mums – labai svarbus; pastatas turi „LEED Platinum“ tvarumo sertifikatą ir planuoja 100% neutralias klimatui operacijas iki 2030 metų. Tai puiki vieta skirtingiems verslams išnaudoti galimybes bendradarbiavimui po tuo pačiu stogu, dalintis idėjomis ir įkvėpti vieniems kitus bendrųjų erdvių, skirtų susitikimams, restoranų, renginių dėka,“ pažymi Sasnauskas.

„Naujajame „Workland Bures“ centre mes pasiūlysime ir mažesnių biurų, kad įvairių dydžių komandos galėtų dirbti privačiai. Visi biurai, didesni ir mažesni, turės natūralų apšvietimą, pasižymės originaliais interjero sprendimais, ryškiu dizainu. Mes nekantraujame pasveikinti naujus narius, prisijungsiančius prie stiprios ir palaikančios „Workland“ benruomenės, vienijančios žinomiausius prekės ženklus bei įvairių sričių profesionalus,“ sako Laura Panovienė, ​​„Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje.

„Workland“ grupė yra didžiausias bendradarbystės erdvių tinklas Baltijos šalyse, turintis 11  centrų – penkis Vilniuje, vieną Kaune, vieną Rygoje ir keturis Taline. „Workland“ misija – siūlyti įkvepiančias darbo erdves su profesionaliomis paslaugomis, lanksčiomis sąlygomis ir bendruomene, palaikančia verslo augimą.

Didžiausias „Workland“ akcininkas yra „BaltCap“, didžiausias privataus kapitalo fondų valdytojas Baltijos šalyse, kartu su įmonės steigėju bei valdyba.

Pranešimą paskelbė: Aistė Maldaikienė, Workland Lithuania, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą