Laisvalaikis

„Wolt“ žengė į Lietuvos pajūrį – į Klaipėdą populiarų startuolį prisikvietė patys vartotojai

Sparčiai Europoje auganti Suomijos maisto pristatymo bendrovė „Wolt“ žengė į trečiąjį Lietuvos miestą –savaitgalį pirmieji užsakymai buvo pristatyti klientams Klaipėdoje. Naudojant „Wolt“ programėlę maisto  užsisakyti galima iš populiariausių Klaipėdos restoranų, atrinktų atsižvelgiant į siūlomų patiekalų kokybę, populiarumą ir vartotojų rekomendacijas. „Wolt“ partnerių sąrašas pajūryje plėsis – kiekvieną savaitę prie jo prisijungs nauji restoranai.

 

Tarp pirmųjų „Wolt“ partnerių Klaipėdoje – mėsainius siūlantys „Dock“, kinų maisto restoranas „Jing Bin Lou“, japonišką maistą siūlantis „Sushi Express” ir dešimtis kitų populiarių restoranų.

„Sparčią „Wolt“ plėtrą Lietuvoje skatina patys mūsų klientai. Klaipėdoje dar prieš startą turėjome daugiau nei 1000 registruotų „Wolt“ vartotojų, žmonės aktyviai kvietė ateiti į jų miestą rašydami mums socialiniuose tinkluose, siūlydami restoranus, su kuriais turėtume bendradarbiauti“, – sakė „Wolt“ vadovė Baltijos šalyse Liis Ristal.

Pernai rugsėjį Vilniuje veiklą pradėjęs „Wolt“ vasario pabaigoje klientus pradėjo aptarnauti ir Kaune, o šiuo metu Lietuvoje turi virš 100 000 registruotų vartotojų. Vilniuje „Wolt“ programėlės vartotojai jau gali užsisakyti maisto iš daugiau nei 120 restoranų, Kaune „Wolt“ partneriais jau tapo daugiau kaip 40 populiarių restoranų.

„Klientų susidomėjimas „Wolt“ paslauga Lietuvoje viršijo lūkesčius. Šalyje startavę rugsėjį, žengiame jau į trečią miestą, bendradarbiaujame su beveik 200 geriausių restoranų, o šiandien maisto per „Wolt“ programėlę užsisakyti jau gali milijonas šalies gyventojų“, – „Wolt“ rezultatus Lietuvoje pristatė L..Ristal.

Nors Lietuva neretai pavadinama picų mėgėjų šalimi, „Wolt“ statistika rodo, kad užsisakydami maisto į namus klientai Vilniuje ir Kaune renkasi egzotiškesnius Azijos bei Meksikos virtuves siūlančius restoranus. Populiariausi patiekalai yra WOK su lakštiniais makaronais, meksikietiškos buritos ir plėšytos kiaulienos mėsainiai, sparčiai populiarėja įvairios salotos ir kiti sveiko maisto patiekalai.

2015 m. Suomijoje įkurtas startuolis „Wolt“ šiuo metu teikia paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Sakartvele ir Vengrijoje. Klaipėda tapo 25-uoju miestu, kuriame galima užsisakyti maisto su „Wolt“ programėle. „Wolt“ partnerių sąraše yra daugiau nei 2000 restoranų.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą