Laisvalaikis

„Wizz Air“ pradeda skraidinti iš Vilniaus į Splitą Kroatijoje

Vilnius, balandžio 6 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė* „Wizz Air” pradeda skraidinti nauja kryptimi iš Vilniaus į Splitą Kroatijoje. Pirmieji skrydžiai jau nuo birželio 13 d., bilietus galima įsigyti jau šiandien bendrovės interneto svetainėje www.wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Jų kainos prasideda nuo 19,99 Eur**.

Įstabiais vaizdais kerinti Kroatija kiekvienais metais sulaukia gausaus būrio smalsių ir atostogauti pasiruošusių turistų. Vienas įspūdingiausių Kroatijoje Dalmatijos regionas žavi gamtos grožiu, peizažais, it krištolu spindinčiais paplūdimiais, kvapą gniaužiančiais miestais. Jame įsikūręs Splitas yra itin mėgstamas turistų, viliojantis istoriniu paveldu, nacionaliniais parkais, paplūdimiais miesto centre, kavinėmis ir restoranais, kviečiančiais pasimėgauti kokybiška virtuve. Šilčiausias Kroatijos regionas garsėja nuostabiais orais nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

„Esame laimingi, kad savo klientams galime pasiūlyti vis daugiau naujų krypčių visoje Europoje. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Kroatijos perlą – Splitą, puikiai tinka vasaros atostogoms su šeima, – sako Zsuzsa Trubek, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovė. – Splitas atvykusių nepaliks abejingais. Tai nuostabi vieta atostogoms, viliojantis būtiniausiais gero poilsio atributais − saule ir jūra“.

Neseniai atnaujinusi siūlomų kelionių krypčių žemėlapį, „Wizz Air“ siūlo jau pamėgtas, arba dar neišbandytas kryptis. Iš Vilniaus „Wizz Air“ lėktuvai keliautojus nuo šiol skraidins į saulėtąją Barseloną (Ispanija) ir istoriniais lobiais viliojančius Atėnus (Graikija), iš Kauno siūloma skristi į Nyderlandų pietuose įsikūrusį Eindhoveną. Poilsiui ar verslo kelionėms galima rinktis anksčiau pamėgtas kelionių kryptis į Šiaurės Airijos sostinę Belfastą, pietų Danijos miestą Bilundą, Donkasterį Šiaurės Anglijoje ir Viduržemio jūros pakrantėje esančią Nicą.

Prieš vykstant pasirinkta kryptimi, „Wizz Air“ rekomenduoja pasinaudoti nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacijos apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

 

„Wizz Air“ kryptis iš Vilniaus į Splitą:

Kryptis

Pradžia

Kainos nuo**

Splitas

Balandžio 6 d.

19,99 Eur

 

* Tyrimų bendrovės „Sustainalytics“ duomenimis, „Wizz Air“ yra išrinkta tvariausia savo sektoriaus įmone Europoje.

** Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

 

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 152 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Rosita Vasiliauskytė, UAB ADVERUM

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą