Gamta ir gyvūnai

WIZZ AIR ORLAIVIŲ PARKE – JAU 160 LĖKTUVŲ

Naujasis Airbus A321NEO orlaivis patvirtina bendrovės ilgalaikį įsipareigojimą siekti tvarumo

Vilnius, liepos 25 d., 2022: Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė Wizz Air savo orlaivių parka papildė 160-uoju lėktuvu, kuris skraidys iš Henri Coanda oro uosto Bukarešte, Rumunijoje.

Naujajame Wizz Air orlaivyje Airbus A321neo įdiegtos moderniausios, aplinkai itin draugiškos aviacijos technologijos: lėktuvas skleidžia 50 proc. mažiau triukšmo, sunaudoja 20 proc. mažiau degalų ir į aplinką išmeta 50 proc. mažiau azoto oksidų. Technologiškai itin efektyvus Wizz Air orlaivių parkas yra vienas jauniausių pasaulyje – vidutinis jo lėktuvų amžius sudaro 4,74 metus. Naujasis lėktuvas leidžia dar labiau sustiprinti bendrovės, kaip vienos iš žaliausių oro linijų įmonių, poziciją.

Įsigydama lėktuvą Wizz Air darsyk patvirtina savo įsipareigojimą iki šio dešimtmečio pabaigos daugiau kaip triskart praplėsti savo orlaivių parką. Bendrovė šiuo metu yra užsakiusi daugiau kaip 411 moderniausių Airbus A320 tipo orlaivių, kurie leis Wizz Air iki 2030 metų vieno keleivio nuskrendamo kilometro poveikį aplinkai sumažinti 25 procentais.

„Prie mūsų orlaivių parko prisijungė jau 59-asis 239 vietų A321neo orlaivis – šiuo metu tvariausias vieno koridoriaus lėktuvas pasaulyje. Esame užsakę dar 300 tokių orlaivių, kuriems pasiekus mūsų orlaivių parką iki 2030 m. bendrai turėsime 500 lėktuvų ir dar labiau įtvirtinsime Wizz Air – tvarios oro linijų bendrovės – poziciją“, – sako Owainas Jonesas, Wizz Air Plėtros vadovas.

 

Apie Wizz Air

Wizz Air – sparčiausiai auganti ir tvariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 160 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė  2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

 

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi Wizz Air skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą